Tag: wykończenie

wykończenie

Mieszkania z deweloperskiego rynku – czy opłaca się je nabyć i dlaczego?

W dzisiejszych czasach rynek deweloperski rozrasta się bardzo dynamicznie. Właśnie dlatego na rynku mieszkań można zobaczyć coraz więcej nowych lokali w ciekawych lokalizacjach, oferowanych właśnie przez firmy deweloperskie. Czym cechują się tego rodzaju mieszkania i czy dobrze jest je zakupić?


Jeśli chodzi o nowe inwestycje Wrocław stanowi miejsce, które dosyć szybko się rozwija.

Read more

Solidność kamienia w wykończeniu pomieszczeń

Kamień to wykończenie wnętrz na lata. Wypróbowany przez generacje kamień jest ceniony przede wszystkim za swoją trwałość. Dzięki wielkiej twardości i małej sprężystości jest wytrzymały na zarysowania, pęknięcia i różne uszkodzenia.

Read more

Kruszywa budowlane na najlepszym poziomie

Firmy budowlane zwykle szczególnie chętnie sięgają po rozwiązania proponowane przez zaufanych dostawców. To nie ceny są najważniejsze, więc koniecznie trzeba przyglądać się detalicznie wszystkim propozycjom. Materiały ziarniste mają różnorakie zastosowanie. Wybierane przez nich kruszywa budowlane muszą być znakomitej, wielokrotnie sprawdzonej przez ekspertów jakości. Dzieli je się na naturalne oraz sztuczne, natomiast każdy rodzaj kruszywa spełnia inną rolę.

Read more

Płytki – bardzo dobre rozwiązanie na każdy typ powierzchni. Dobierz płytki do swojego domu

W ostatnim czasie największym hitem używanym w wykończeniu mieszkań oraz domów stały się płytki różnego rodzaju. Płytki klinkierowe ceramiczne można teraz dostrzec nie tylko w łazienkach oraz sanitariatach. Bardzo chętnie wykańczamy nimi również wejścia do domów oraz podłogi w pomieszczeniach biurowych czy wielkopowierzchniowych marketach i centrach handlowych.

Read more

Nie nastawiajmy się na znaczne kwoty

Jeśli poweźmiemy decyzję o zakupie własnego mieszkania, to zazwyczaj patrzymy za czymś wtórnym, co ma już parę lat, gdyż wychodzimy z założenia, iż to co właśnie jest zbudowane, z pewnością jest drogie oraz nie będzie nas na to stać. Mimo wszystko jeżeli bliżej przyjrzymy się ofercie nowego budownictwa, to szybko może się okazać, że ceny są bardzo zbliżone do tych z rynku wtórnego, a więc mimo wszystko ma szansę się okazać, iż będziemy w stanie wypełnić własne marzenia i nabyć coś nowego, w czym będziemy pierwszymi właścicielami.

Read more

Bramy jako pierwsze wrażenie jakiejkolwiek posiadłości

Wygodny i pewny wjazd na posesję zależy od szerokości drogi, również minimalnego promienia skrętu pojazdu. Wybór rodzaju bramy wjazdowej nie zawsze podyktowany jest upodobaniami właściciela. Niekiedy kształt parceli narzuca praktyczne wyjścia.

Read more