Tag: umowa

umowa

Organizuj wynajem własnego lokum poprzez biuro nieruchomości

Być może teraz nie wiesz, jak funkcjonuje, jednakże w tym artykule nader chętnie Ci to wyjaśnimy. Na pewno każdy, kto ma własne mieszkanie i chce je wynajmować, bez wątpliwości musi zapoznać się z ofertą firm zajmujących się zarządzaniem mieszkaniami. Umowa między Tobą a taką firmą oznacza zwyczajnie, że przekazujesz jej prawa do zarządzania Twoim lokalem. na początek pracownik przedsiębiorstwa zjawia się w Twoim mieszkaniu i starannie je ogląda. Firmy trudniące się zarządzeniem nieruchomościami bardzo często starają się jak najlepiej przygotować Twoje mieszkanie do wynajmu. Pracownik niewątpliwie zaproponuje Ci dokonanie jakichś zmian.

Read more

Na co należy zwrócić uwagę przy kupnie nowego mieszkania w Warszawie?

Współcześnie osoby poszukujące swojego mieszkania mają na uwadze już nie tylko ceny. Nabywcy mieszkań zanim podejmą decyzję rozważają różnorodne oferty rynkowe. Ciekawe dla klientów nowe mieszkania Warszawa Bielany muszą posiadać więc znacznie więcej atutów niż tylko niewielka cena. Dzieje się tak głównie ze względu na fakt, iż współcześnie nowych mieszkań na rynku gwarantowanych przez deweloperów jest bardzo dużo, a dodatkowo ich ceny spadają, co daje klientom znacznie większe możliwości w kwestii znalezienia swego własnego perfekcyjnego mieszkania.

Read more

Kupujesz mieszkanie od dewelopera? Powinieneś pamiętać o istotnych kwestiach, szczególnie dotyczących odbioru lokalu

Planujesz kupić mieszkanie od dewelopera? Pamiętaj, aby jeszcze przed podpisaniem stosownego aktu dokonać osobistego odbioru lokalu, by przekonać się, czy jest wykończone zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami. To niezwykle istotne, gdyż może to uchronić nabywającego przed przeprowadzeniem kosztownego remontu lub naprawy na własny koszt.

Read more