Tag: salon

salon

Jak najlepiej użyć lampy kryształowe

Nawet jeśli kredyt mieszkaniowy lub kredyt hipoteczny mocno ogranicza twój budżet, w wygląd salonu na pewno warto zainwestować. Salon to bądź co bądź wizytówka naszego domu i miejsce, w którym przyjmujemy gości. Poza tym mebli i oświetlenia do domu nie zmieniamy przecież tak często i mądrze jest zawczasu postawić na porządną jakość, a nie wymieniać prawie wszystko po zaledwie kilku latach. Najwyższą jakość i wieloletnią klasę oferują na przykład lampy kryształowe do salonu.

Read more

Wystrój salonu z kominkiem

Kominek w salonie spełnia rolę dekoracyjną jak też praktyczną. Kominek jest dekoracją, która zapewnia ciepło a również jest znakiem domowego ogniska, skupiającego dookoła siebie mieszkańców. Kominek w pokoju dziennym prócz praktycznego zastosowania spełnia również rolę ozdobną. Kominki stanowią centralny punkt w pokoju, naokoło którego zasiada cała rodzina, żeby spędzić wspólnie czas.

Read more

Kup wyjątkowe drzwi oraz okna, jakie pokażą Ci widok na świat i zmienią wygląd Twojego domu!

Każdy człowiek, który ma swoje własne 4 kąty, wie, że stale potrzebują one inwestowania owych elementów oraz części koniecznych do tego, aby wszystko zostało na swoim miejscu oraz nie rozpadało się. Bez względu na to, czy jesteśmy posiadaczami domku letniego na Mazurach, czy też zamieszkujemy w większej posiadłości na wsi czy przedmieściach, wszyscy muszą zabiegać o utrzymanie przestrzeni i obejścia w dobrym stanie.

Read more

Kominek, czy warto postawić?

Dużo osób rozpatrujących montaż kominka w swym salonie wymierza sobie pytanie - czy na pewno się opłaca? Kominek to nie wyłącznie oszczędne źródło ogrzewania ale również bez wątpliwości dekoracja, która zapewni atrakcyjną aurę a także nastrój w salonie.


Postawienie kominka wiąże się z pewnymi wydatkami i dużo posiadaczy budynków jednorodzinnych wymierza sobie pytanie - czy opłaci się zbudować kominek.

Read more

Wybór najlepszego telewizora do naszego mieszkania- typu urządzeń oraz parametry, na które powinniśmy zwrócić uwagę

Obecnie telewizor to coś więcej niż tylko urządzenie do oglądania programów. Można na nim obejrzeć film w kinowej, perfekcyjnej jakości, pograć w gry lub obejrzeć film w trójwymiarze. Wybieranie telewizora nie będzie prostym zadaniem. Na rynku oferowane jest wiele modeli, różnią się od siebie pod względem sposobu wyświetlania obrazu, wymiarami oraz rozdzielczością. Zależnie od naszych upodobań tudzież funduszy można wybrać odpowiedni model o danych parametrach.

Read more

Urządzenie salonu z kominkiem – zobacz!

W czasie jednego z długich wieczorów, które spędziłam na rozmowie z moją mamą wspomniałam jej, że od zawsze marzył się jej i tacie dom z kominkiem. Dom wybudowali, całkiem spory zresztą, ma 200 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej! W tym momencie powinniśmy odnaleźć przestrzeń na kominek

Read more

Stylowe i nowoczesne rozwiązania oświetlenia w aranżacji pomieszczeń

Prawie każdy, kto kiedykolwiek wykańczał własny dom, świetnie zdaje sobie sprawę z faktu, jak nader istotna jest kwestia fajnego urządzenia domu. Jeśli poświęcisz wystarczający dużo czasu na wybranie odpowiednich urządzeń i akcesoriów, wówczas kategorycznie będziesz czuł się w własnym domu jak u siebie.

Read more

W jaki sposób oświetlić stylowy salon?

Pokój dzienny i żyrandol to tradycyjne zestawienie. Także lampy mogą odmienić urządzenie pomieszczeń. Jak wiemy, żyrandole to oprawy wykorzystywane do oświetlenia ogólnego.

Read more

Lampy w domu

Dzięki oświetleniu możemy po zmroku wykonywać sporo przerozmaitych czynności, ale także światło ma także rolę estetyczną - nadaje pomieszczeniom piękna. Każdy zakątek w naszym mieszkaniu potrzebuje odmiennego oświetlenia.

Read more

W jaki sposób upiększyć okno w nowoczesny sposób?

Znakomicie urządzone mieszkanie to dbałość o niuanse. Mieszkanie w stylu nowoczesnym będzie wymagać nie tylko właściwego doboru odcieni jak też zachowania reguł minimalizmu w wyposażeniu, ale również podkreślenia charakteru aranżacji poprzez szczegóły.

Read more

Jakie są najważniejsze właściwości podłogi winylowej?

Gdy remontujemy dom, czasami chcielibyśmy wymienić podłogi. Na rynku dostępnych jest dużo rozwiązań, które przeznaczone są do różnorodnych pomieszczeń. Przykładowo w toalecie lub w jadalni zastosujemy terakotę, na tarasie gres, a w salonie podłogę z drewna albo panele.


Istnieje jednak wiele rodzajów podłóg a aktualnie jeszcze większą popularność zdobywają podłogi winylowe.

Read more

Interesujące usługi budowlane dotyczące estetyki posesji

Bez wątpienia każdy zgodzi się z twierdzeniem, że bardzo znamienne jest, aby wygląd naszego mieszkania wpisywał się w nasze preferencje pod względem estetycznym. To samo odnosi się całej naszej posiadłości, w jakiej wszyscy domownicy muszą się dobrze czuć.

Read more

Nowoczesne aranżacje pokoju dziennego bywają naprawdę zachwycające

Zaaranżowanie salonu to nie lada wyzwanie, zwłaszcza, jeżeli chcemy, by był to salon z prawdziwego zdarzenia – aby na każdym wizytującym w nim gościu robił duże wrażenie i byśmy my sami zawsze w nim chętnie przebywali. Jednak z drugiej strony, obecnie na rynku oferuje się tak różnorodny asortyment, że nie powinniśmy mieć problemów z kupieniem wszystkich rzeczy i akcesoriów, jakie będą podkreślać osobliwy charakter naszego salonu. Możemy oczywiście w tym przypadku sięgać po różne rozwiązania, zależnie od tego, jaki efekt chcemy uzyskać. I tak, dla przykładu, jeśli zależy nam na tym, aby salon był bardziej przytulny warto pomyśleć o zamontowaniu kominka.

Read more

Fototapety ilustrujące miasto

Aranżacja wnętrz jest rodzajem sztuki, która bierze inspirację z otaczającego nas świata. Weną mogą być zarówno natura jak i piękno wielkomiejskiego krajobrazu. Miasta inspirują do wykorzystania dekoracji z kamienia i stali albo dla mniej odważnych do naklejenia fototapety z panoramą miasta.

Read more