Tag: salon

salon

W jaki sposób oświetlić stylowy salon?

Pokój dzienny i żyrandol to tradycyjne zestawienie. Także lampy mogą odmienić urządzenie pomieszczeń. Jak wiemy, żyrandole to oprawy wykorzystywane do oświetlenia ogólnego.

Read more

Lampy w domu

Dzięki oświetleniu możemy po zmroku wykonywać sporo przerozmaitych czynności, ale także światło ma także rolę estetyczną - nadaje pomieszczeniom piękna. Każdy zakątek w naszym mieszkaniu potrzebuje odmiennego oświetlenia.

Read more

Kominek, czy warto postawić?

Dużo osób rozważających montaż kominka w swoim salonie wymierza sobie pytanie - czy się opłaca? Kominek to nie jedynie oszczędne źródło grzania lecz też bez wątpliwości ozdoba, która zagwarantuje interesującą aurę jak też klimat w salonie.


Zbudowanie kominka wiąże się z wydatkami i dużo posiadaczy domów jednorodzinnych zadaje sobie pytanie - czy na pewno opłaca się postawić kominek.

Read more

W jaki sposób upiększyć okno w nowoczesny sposób?

Znakomicie urządzone mieszkanie to dbałość o niuanse. Mieszkanie w stylu nowoczesnym będzie wymagać nie tylko właściwego doboru odcieni jak też zachowania reguł minimalizmu w wyposażeniu, ale również podkreślenia charakteru aranżacji poprzez szczegóły.

Read more

Jakie są najważniejsze właściwości podłogi winylowej?

Gdy remontujemy dom, czasami chcielibyśmy wymienić podłogi. Na rynku dostępnych jest dużo rozwiązań, które przeznaczone są do różnorodnych pomieszczeń. Przykładowo w toalecie lub w jadalni zastosujemy terakotę, na tarasie gres, a w salonie podłogę z drewna albo panele.


Istnieje jednak wiele rodzajów podłóg a aktualnie jeszcze większą popularność zdobywają podłogi winylowe.

Read more

Wybór najlepszego telewizora do naszego mieszkania- typu urządzeń oraz parametry, na które powinniśmy zwrócić uwagę

W obecnych czasach telewizor to coś więcej niż tylko urządzenie do oglądania programów. Można na nim oglądać film w kinowej, doskonałej jakości, grać w gry lub obejrzeć film w 3D. Wybór telewizora nie jest prostym zadaniem. Na rynku dostępne jest mnóstwo modeli, różnią się od siebie pod względem sposobu wyświetlania obrazu, rozmiarem i rozdzielczością. W zależności od naszych potrzeb i funduszy możemy odnaleźć najlepszy model o danych parametrach.

Read more

Wystrój salonu z kominkiem

Kominek w pokoju dziennym spełnia rolę ozdobną a także konkretną. Kominek jest ozdobą, jaka zapewnia ciepło i jest znakiem domowego ogniska, koncentrującego naokoło siebie mieszkańców. Kominek w pokoju dziennym prócz konkretnego zastosowania spełnia również rolę ozdobną. Kominki stanowią centralne miejsce w pokoju, naokoło którego zasiada cała rodzina, by wspólnie spędzić czas.

Read more

Interesujące usługi budowlane dotyczące estetyki posesji

Bez wątpienia każdy zgodzi się z twierdzeniem, że bardzo znamienne jest, aby wygląd naszego mieszkania wpisywał się w nasze preferencje pod względem estetycznym. To samo odnosi się całej naszej posiadłości, w jakiej wszyscy domownicy muszą się dobrze czuć.

Read more

Nowoczesne aranżacje pokoju dziennego bywają naprawdę zachwycające

Zaaranżowanie salonu to nie lada wyzwanie, zwłaszcza, jeżeli chcemy, by był to salon z prawdziwego zdarzenia – aby na każdym wizytującym w nim gościu robił duże wrażenie i byśmy my sami zawsze w nim chętnie przebywali. Jednak z drugiej strony, obecnie na rynku oferuje się tak różnorodny asortyment, że nie powinniśmy mieć problemów z kupieniem wszystkich rzeczy i akcesoriów, jakie będą podkreślać osobliwy charakter naszego salonu. Możemy oczywiście w tym przypadku sięgać po różne rozwiązania, zależnie od tego, jaki efekt chcemy uzyskać. I tak, dla przykładu, jeśli zależy nam na tym, aby salon był bardziej przytulny warto pomyśleć o zamontowaniu kominka.

Read more

Kup wyjątkowe drzwi oraz okna, jakie pokażą Ci widok na świat i zmienią wygląd Twojego domu!

Każdy człowiek, jaki ma swoje własne 4 kąty, wie, że ciągle potrzebują one inwestowania owych elementów i części koniecznych do tego, by wszystko zostało na swoim miejscu oraz nie zniszczyło się. Bez względu na to, czy jesteśmy posiadaczami domku letniego na Mazurach, czy też zamieszkujemy w dużej posiadłości na wsi lub przedmieściach, każdy z nas musi starać się o utrzymanie przestrzeni i obejścia w właściwym stanie.

Read more

Urządzenie salonu z kominkiem – zobacz!

Podczas ostatniego długiego wieczoru, które spędzałam na rozmowie z moją mamą wspomniałam jej, że od zawsze chcieli z tatą mieć dom z kominkiem. Dom postawili, całkiem spory zresztą, ma 200 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej! W tym momencie powinniśmy odnaleźć miejsce na kominek

Read more

Jak najlepiej użyć lampy kryształowe

Nawet jeśli kredyt mieszkaniowy czy też kredyt hipoteczny znacznie obciąża twój budżet, w wygląd salonu z pewnością można zainwestować. Salon to przecież pokój reprezentacyjny naszego domostwa i pomieszczenie, gdzie przyjmujemy gości. Dodatkowo mebli oraz oświetlenia do domu nie wymieniamy przecież tak regularnie i przezornie jest zawczasu postawić na dobrą jakość, a nie wymieniać wszystko po zaledwie paru latach. Najwyższą jakość i ponadczasową elegancję oferują między innymi lampy kryształowe do salonu.

Read more

Fototapety ilustrujące miasto

Aranżacja wnętrz jest rodzajem sztuki, która bierze inspirację z otaczającego nas świata. Weną mogą być zarówno natura jak i piękno wielkomiejskiego krajobrazu. Miasta inspirują do wykorzystania dekoracji z kamienia i stali albo dla mniej odważnych do naklejenia fototapety z panoramą miasta.

Read more

Stylowe i nowoczesne rozwiązania oświetlenia w aranżacji pomieszczeń

Prawie każdy, kto kiedykolwiek urządzał własny dom, świetnie zdaje sobie sprawę z tego, jak wielce istotna jest sprawa fajnego urządzenia domu. Kiedy poświęcisz wystarczający dużo czasu na wybranie odpowiednich sprzętów i akcesoriów, wtedy bez wątpienia będziesz czuł się w własnym domu jak u siebie.

Read more