Tag: RAM

RAM

Ile zarabiają w naszym kraju tacy fachowcy jak programiści?

ProgRAMiści w naszym kraju są w stanie zarabiać naprawdę wiele. Ich średnia pensja wynosi czasem 3 razy więcej, niż średnie wynagrodzenie przeciętnego mieszkańca naszego kraju. Tak wynika z przygotowanego przez pewną agencję raportu, który bazuje na informacjach z pierwszego kwartału aktualnego roku.

Read more

Czy frapuje nas testowanie aplikacji android?

Korzystamy z przeróżnych rzeczy i aplikacji, a pragniemy mieć gwarancję, że będą one funkcjonowały tak jak powinny. Dlatego właśnie wszystko powinny być uważnie przetestowane i poddane właściwym testom.


Testowanie aplikacji mobilnych dzieje się w różnorakich warunkach


Potrzeba wiedzieć, że różnorakiego typu programy i aplikacje przygotowane na telefony i tablety, muszą być na początku przetestowane, nim trafią do kontrahentów.

Read more

Co powinno się mieć na uwadze przy zakupie drona?

Drony to elektroniczne zabawki, jakie zyskały ogromną popularność na przestrzeni ostatnich lat. Źródłem takiej sytuacji jest z całą pewnością wzrost dostępności takich urządzeń lecz także i fakt, że ludzie odkryli szerokie zastosowanie dronów, zarówno jeśli chodzi o rozrywkę ale i o pracę.

Read more

Kup wnętrze swych marzeń

Każdy, kto nie ma jeszcze własnego lokalu mieszkalnego nierzadko o nim marzy. Warto owe marzenia przekuć w rzeczywistość, i to jak najprędzej, aby móc długo radować się wymarzonym mieszkankiem.


Jeżeli chcemy nabyć nowe lokum, zastanówmy się dobrze nad lokalizacją.

Read more

Szkiełka typu hartowanego na komórkę – czyli, funkcjonalność i ochranianie wewnątrz jednej rzeczy!

Jak sama nazwa pokazuje, szkło hartowane, jest to szkoło o niewiarygodnie wysokiej "hardości", a więc najzwyczajniej twardości i wytrzymałości. Jednakże jak takiego typu szkło ma możliwość naszym osobom dopomóc, pomijając zwykłą ochroną telefonu przed zarysowaniami? Czy nie ograniczy naszym osobom możliwości dotykowych? W jaki sposób się ją zakłada? Czy wszystkie szybeczki pasują do każdego telefonu? To wszyściutko i jeszcze więcej bez żadnego problemiku znajdziesz w środku naszego nowego - właśnie dzierganego - artykuliku!


chociaż niejeden o tej rzeczy może nie wiedzieć, szkła ochronne na telefon, to szkiełka typowo hartowane, które to bywają w obecnej chwili najbardziej twardym oraz niezawodnym metodą zabezpieczenia telefonu komórkowego rodzaju smartfon.

Read more

Zaawansowane urządzenia do sprzątania

Sprzątanie jest normalnością w każdym budynku. Wytwórcy sprzętów pomagających w porządkowaniu wymyślili odkurzacz centralny, aby każdy zdołał w skuteczny sposób utrzumać własny dom w czystości.

Read more

Jak wybrać dobry komp stacjonarny do gier?

Wybierając komputer do gier powinno się zwrócić baczną uwagę na kilka znaczących rzeczy. Jeśli pragniemy mieć istotnie dobry komputer stacjonarny do gier to bezspornie musimy zwrócić uwagę na jego parametry techniczne. Komputer, jaki ma służyć do grania przede wszystkim musi mieć odpowiednią kartę graficzną, mocny procesor, pamięć RAM, a także wydajny zasilacz i chłodzenie.

Read more

Serwisy rodzaju małego i dużego AGD – po co, gdzie i za ile?

Słysząc skrócenie AGD (a więc dokładnie Artykuły Gospodarstwa domowego), sporo osób z nas samych przychodzą na myśl przeróżne sprzęty. Jednak nie każdy zdaje sobie sprawę, iż powstał podział owych artykułów, które mamy możliwość najzwyczajniej rozdzielić na małe i duże AGD.

Read more

Reklama video – a więc, kolejny tekst który pochodzi ze środka cyklu: co dobrze jest na ten dokładny temat wiedzieć?

Na pewno nie raz przeglądając sieć, zerkałeś na przeróżne filmiki, takiego typu jak na przykład te, które to bywają zawarte na najmocniej popularnym portalu "filmowym" na globie, znanym dobrze pod nazewnictwem "YouTube" - i wraz z calutką pewnością nie raz trafiłeś na najmocniej irytującą rzecz, która się na niej odnajduje, a która tak naprawdę pozostaje w naszej głowie bardziej często, niż się naszym osobom ma możliwość to ogólnie zdawać.

Read more

Planujesz kupić nowy komputer? Sprawdź recenzje elektroniki, aby nie rozczarować nowym urządzeniem

Współcześnie ciężko jest nadążyć za technologią. To, że kupimy najlepszy urządzenie na ten dzień, nie oznacza, iż utrzyma się w topowej dziesiątce za miesiąc lub 2. Na rynek w zasadzie co chwila wchodzi nowa, lepsza elektronika, więc zakupione komputery błyskawicznie się starzeją. Za rok na pewno nie będą nawet częściowo tak dobre, jak te, jakie będzie można nabyć w sklepie.

Read more