Tag: podłoga

podłoga

Szklane drzwi – integracja tradycji z nowoczesnością.

Zastanawiasz się co uczynić, aby twoje lokum wyglądało bardziej współcześnie? Wystarczy wymienić drzwi. Każdy producent drzwi szklanychma bogatą ofertę produktów z pewnego hartowanego szkła, o różnorodnej kolorystyce jak również fakturze, a także dodatkowych okuć i ościeżnic drewnianych albo metalowych, które pozwolą na wybór najlepszego rozwiązania w tworzeniu osobistego wymarzonego wnętrza.

Read more

Elegancka, stylowa podłoga to wizytówka wszystkich mieszkań

Oprócz tego podłogi spełniają ważne zadanie użytkowe, ponieważ po nich właśnie każdego dnia mieszkańcy będą przemierzać dziesiątki metrów. Zależnie od charakteru pomieszczeń używane są różne materiały, na przykład w łazience i kuchni najbardziej praktyczne są płytki, które są odporne na wodę i łatwo się je czyści.

Read more

Wszystkie elementy w twoim mieszkaniu powinny wyróżniać się wysoką jakością, od tego zależy końcowy efekt

Nierzadko bywa tak, że jeżeli zdecyduje się na wykonanie remontu, chce się podjąć rozległy zakres robót oraz odnowić całe mieszkanie. Nie ma nic przyjemniejszego od odświeżonego wnętrza, szczególnie jeśli nabywa się do niego nowe meble oraz sprzęty. Trzeba mieć na uwadze, że dobór optymalnych produktów wykończeniowych posiada ogromne znaczenie dla ostatecznego rezultatu działania. Z tej przyczyny najlepiej zdecydować się na elementy dobrej klasy, które będą się ze sobą ładnie komponować.

Read more

Beton jako tworzywo posiadający dużo zastosowań

Beton jest surowcem, który ma sporo przeznaczeń. Jest w stanie być gładki, bądź surowy, o szorstkiej, nierównej nawierzchni. Beton stał się natchnieniem projektantów wnętrz. Aktualnie betonowe posadzki zastępują parkiety, panele, również ceramiczne płytki w kuchniach i toaletach. Nie szkodzą im spadające obiekty, ani rozmaite kleksy. Wystarczy jedynie owego rodzaju podłogi prawidłowo zaimpregnować.

Read more

W jaki sposób wziąć się za odnowienie mieszkania?

Bez względu na zasięg prac odnowienie mieszkania kojarzy się z niedużym trzęsieniem ziemi. Podpowiadamy w jaki sposób dobrze się przygotować do remontu mieszkania.


Tak w domu starym, w którym będziemy przeprowadzać gruntowny remont czy też je tylko odświeżać, jak też w nowym, nabytym w surowym stanie, sprawą podstawową będzie plan oraz zakres prac remontowych.

Read more

Jak trzeba odpowiednio dbać o swoją podłogę?

Zadbać o podłogę bez wątpienia należy - jednak niby w jaki sposób? Przecież to nie takie mocno proste. Na szczęście jeżeli jakiś człowiek nie wychodzi z takiego założenia, iż autentycznie niczego nie może, to bez większego problemu sobie zdoła poradzić. No nie jest tak?

Read more

Jak znaleźć dobre listwy do podłogi, które dobrze wyglądają i spełniają swoje funkcje

Podczas wykańczania mieszkania, jednym z najistotniejszych elementów jest podłoga. Gdy zdecydowaliśmy się przykładowo na panele, niezbędne jest także przymocowanie odpowiednich listew przy podłodze. Listwy przypodłogowe nie tylko są bardzo istotne ze względów estetycznych, ale również mogą spełnić inne funkcje. Możemy przykładowo ukryć za nimi rozmaite przewody elektryczne, które trzeba poprowadzić przez cały pokój.

Read more

Lampy w domu

Dzięki oświetleniu możemy po zmroku wykonywać sporo przerozmaitych czynności, ale także światło ma także rolę estetyczną - nadaje pomieszczeniom piękna. Każdy zakątek w naszym mieszkaniu potrzebuje odmiennego oświetlenia.

Read more

Parkiety z drewna

Niezwykle ważną częścią każdego pomieszczenia jest podłoga. Musi spełniać sporo warunków, by mogła służyć dobrze i przez wiele lat. Istnieje wiele typów podłóg. Różnią się one ze względu na miejsce, gdzie mają być wykorzystywane. Innych rozwiązań wymaga charakterystyka kuchni czy łazienek, a innych pokój dzienny albo sypialnia. W kuchni i łazience przeważającym elementem są posadzki, układane najczęściej z płytek ceramicznych. Salony z kolei są miejscami, w których stosuje się inne rozwiązania. Mogą tam być wykorzystywane wykładziny dywanowe lub wyłącznie podłoga. Obecnie odchodzi się od kupowania dywanów. Najchętniej wybieranym rodzajem są podłogi drewniane, takie jak na przykład parkiet Hajnówka.

Read more