Tag: podłoga

podłoga

Najświeższe trendy w każdym mieszkaniu to schody kręcone , a także ogrodzenia kute!

Budowa domku nieraz ciągnie się nawet kilkanaście lat, albowiem trudno jest sfinansować wszystko za jednym zamachem. Na szczęście prace wykończeniowe wykonywane są na koniec i bezproblemowo jesteśmy w stanie odłożyć na to finanse. Przed przystąpieniem do aranżowania lokum musimy przeglądnąć w necie najnowsze trendy oraz wzorcowe inspiracje.

Read more

Wszystkie elementy w twoim mieszkaniu powinny wyróżniać się wysoką jakością, od tego zależy końcowy efekt

Niejednokrotnie bywa tak, że kiedy zdecyduje się na zrobienie remontu, chce się podjąć szerszy zakres prac i odnowić calutkie lokum. Nie ma nic przyjemniejszego od odświeżonego wnętrza, szczególnie kiedy kupuje się do niego nowe wyposażenie oraz sprzęty. Warto mieć na uwadze, że dobór idealnych produktów wykończeniowych posiada ogromne znaczenie dla ostatecznego rezultatu działania. Z tego powodu najlepiej decydować się na elementy dobrej klasy, które będą się ze sobą ładnie komponować.

Read more

Elegancka, stylowa podłoga to wizytówka wszystkich mieszkań

Poza tym podłogi pełnią ważną rolę użytkową, gdyż po nich właśnie każdego dnia domownicy przemierzają setki metrów. W zależności od charakteru pomieszczeń stosuje się różne rodzaje materiałów, przykładowo w kuchniach i łazienkach najpraktyczniejsze są kafelki, które są bardzo odporne na wilgoć i łatwe w czyszczeniu.

Read more

Jak znaleźć dobre listwy do podłogi, które dobrze wyglądają i spełniają swoje funkcje

Podczas wykańczania domu, jednym z najważniejszych elementów jest podłoga. Gdy zdecydowaliśmy się przykładowo na panele, konieczne będzie także przymocowanie odpowiednich listew przy podłodze. Listwy przypodłogowe nie tylko są bardzo istotne estetycznie, ale również mogą spełniać inne funkcje. Można na przykład schować za nimi różne przewody elektryczne, które musimy przeprowadzić przez cały pokój.

Read more

Lampy w domu

Dzięki światłu możemy wieczorem robić bardzo dużo rozmaitych prac, ale również światło ma też rolę estetyczną - dodaje wnętrzom uroku. Każdy zakątek w naszym mieszkaniu wymaga innego światła.

Read more

Beton jako tworzywo posiadający dużo zastosowań

Beton jest surowcem, który ma dużo zastosowań. Jest w stanie być gładki, albo surowy, o szorstkiej, nierównej nawierzchni. Beton stał się inspiracją architektów wnętrz. Współcześnie betonowe podłogi podmieniają parkiety, panele, oraz ceramiczne płytki w kuchniach i toaletach. Niestraszne im spadające przedmioty, ani rozmaite plamy. Wystarczy jedynie tego rodzaju podłogi odpowiednio zaimpregnować.

Read more

Parkiety z drewna

Niezwykle ważną częścią każdego pomieszczenia jest podłoga. Musi spełniać sporo warunków, by mogła służyć dobrze i przez wiele lat. Istnieje wiele typów podłóg. Różnią się one ze względu na miejsce, gdzie mają być wykorzystywane. Innych rozwiązań wymaga charakterystyka kuchni czy łazienek, a innych pokój dzienny albo sypialnia. W kuchni i łazience przeważającym elementem są posadzki, układane najczęściej z płytek ceramicznych. Salony z kolei są miejscami, w których stosuje się inne rozwiązania. Mogą tam być wykorzystywane wykładziny dywanowe lub wyłącznie podłoga. Obecnie odchodzi się od kupowania dywanów. Najchętniej wybieranym rodzajem są podłogi drewniane, takie jak na przykład parkiet Hajnówka.

Read more