Tag: oświetlenie

oświetlenie

Lampki w domu – co możemy wybrać?

W każdym domu znaleźć można bardzo dużo najróżniejszych sprzętów, które są nam niezbędne do tego, aby funkcjonowanie było wygodne, komfortowe i pozbawione niepotrzebnych trudności. Za jeden z ważniejszych elementów wyposażenia domu uznawane są najróżniejsze lampy i żyrandole, czyli po prostu oświetlenie. Bez niego egzystencja byłaby bez wątpienia naprawdę trudna.

Read more

Lampy w domu

Dzięki światłu możemy wieczorem robić bardzo dużo rozmaitych prac, ale również światło ma też rolę estetyczną - dodaje wnętrzom uroku. Każdy zakątek w naszym mieszkaniu wymaga innego światła.

Read more

Użycie najnowszych technik oświetlenia, a oszczędność funduszy.

Obecnie na każdym kroku ludzie starają się odnaleźć rozwiązania, jakie pozwolą im oszczędzić czas, jak również pieniądze. Prawda jest taka, iż co raz częściej pojawiają się nowe rozwiązania, które potrzebują w pierwszej chwili dużej inwestycji pieniężnej, natomiast długoterminowo zapewniają bardzo znaczące oszczędności.

Read more

Lampy – popularne tendencje w oświetleniu domu

Polacy są tak agresywni, a to dlatego, że nie ma słońca – śpiewał Kazik. I trzeba się z tym zgodzić. W naszym kraju czas jesienno-zimowy trwa bardzo długo natomiast ilość słońca docierającego do nas jest niewystarczająca i bardzo niekorzystnie przekłada się na nasze samopoczucie. Depresja oraz ciągłe zmęczenie dopada nas znacznie częściej i silniej niż w okresie letnim. Można poprawić tę sytuację zwiększając należytą ilość oświetlenia sztucznego, a asortyment tutaj jest nieograniczony.

Read more

Żyrandole i lampy do salonu

Nowoczesny salon nieraz pełni parę przeróżnych zadań (funkcja relaksacyjna, strefa posiłków, z tej przyczyny kluczowe jest oświetlenie pokoju dziennego, które spełni prawidłowo tak funkcję użyteczną jak też role ozdobne. Za pomocą różnorodnego oświetlenia salonu bowiem można: wydobyć niektóre strefy, uwydatnić jego plusy, ukryć defekty bądź zmienić proporcje.

Read more

Co korzystnie wiedzieć o technologii LED? Jakie posiada walory i od czego zależna jest jej niezwykła trwałość

Im dłuższą chwilę światło jest w użyciu, tym bardziej oferuje korzyści finansowych oraz ekologicznych. Pomimo nieznacznego obniżenia wartości strumienia świetlnego w czasie eksploatacji, LED mogą zostać w użyciu dłuższy czas niż pozostałe źródła światła. Potencjał techniczny technologii LED nie został jeszcze tak naprawdę wyczerpany. Z tego powodu LED to przyszłość oświetlenia.

Read more

Do jakich zadań konieczne są płyty poliwęglanowe, gdzie znajdują zastosowanie? Jak można je podzielić?

Dzisiejsze budownictwo przemysłowe coraz bardziej koncentruje się na stosowaniu światła dziennego, ażeby oświetlić budynki. Więc hale produkcyjne, które są bardziej oświetlone, pozwalają na zaoszczędzenie na energii elektrycznej, polepszają warunki pracy i są bardziej pewne na wypadek pożaru. Takie efekty jesteśmy w stanie osiągnąć jak zastosujemy płyty poliwęglanowe.

Read more

Koncert w plenerze? Już teraz zacznij współpracę z firmą obsługującą imprezy

W chwili obecnej coraz więcej imprez masowych jest poza wielkimi scenami, halami, bądź salami koncertowymi. Ludzie w trakcie wakacji kochają imprezy plenerowe, gdzie powierzchnia w żaden sposób nie jest ograniczona. Rozumie się samo przez się, że jest to ogromne przedsięwzięcie, ponieważ firmy przygotowujące tego typu imprezy muszą zadbać o wszelkie niuanse.

Read more