Tag: osoby

osoby

Zakup parceli na Osiedlu Górki to z pewnością dobry plan

Każdy z nas pragnie posiadać swój dom. Nie jest to nic zaskakującego, natomiast wymaga to nieco trudu. Jeśli pragniesz żyć w stoickiej okolicy, jednak blisko dużego miasta to Osiedle Górki usytuowane 6 km od centrum Opola bezsprzecznie przypadnie Ci do gustu.


W chwili obecnej na obszarze osiedla są 22 posesje, z czego pewne są już kupione, a pewne zarezerwowane.

Read more

Kiedy nieodzowny jest projektant?

usługami architekta z reguły zainteresowane są osoby, które zamierzają zainwestować w budowę domku. W takowej sytuacji pomoc tego fachowca jest praktycznie niebezcelowa i nie możesz uniknąć korzystania z jego usług.

Read more

Mieszkanko – kupować czy wynajmować?

Dla większości osób zakup apartamentu jest „inwestycją życia”, na jaką wydajemy najsporzej pieniążków. Prywatna posiadłość stanowi w większości wypadków najogromniejszy jak też najistotniejszy składnik naszego dobytku.

Read more

Czy dziś opłaci się pracować poza granicą?

Co zrobić, kiedy stoimy przed dylematem: praca poza granicą czy może w Polsce? Czy warto wyjeżdżać z państwa w zarobkowych celach? Jakie będą minusy jak też pozytywy pracy poza państwem?


Zanim postanowisz wyjechać, rozważ, czy praca za granicą to istotnie to, czego potrzebujesz.

Read more

Jakie są typy okien dachowych i jakie mają wady i zalety?

Jeśli chcemy odpowiednio oświetlić poddasze, to najczęściej chcemy to wykonać przy pomocy naturalnego światła. Najlepszym sposobem jest wykorzystanie okien połaciowych, które będą oświetlać znacznie większą część pomieszczenia, niż okna pionowe.


Mogłyby one zająć taką ilość miejsca na pokryciu dachowym, która równa się 1/8-1/10 powierzchni podłogi.

Read more