Tag: nagrywanie

nagrywanie

Technologia nieustannie prze mocno do przodu

Dlatego, bardzo często słyszymy o innowacjach, jakie kiedyś występowały wyłącznie w ekranizacjach. Takimi ostatnimi urządzeniami, które zyskują coraz większe uznanie są drony. W pierwszej kolejności wielu osobom kojarzą się one głównie z ekranizacjami, na których toczą się wojny pomiędzy ludźmi a cyborgami.

Read more

Czym jest dron i jakie jest jego zastosowanie

Dron to modele bezzałogowego statku, który jest zdalnie regulowany za pomocą komputera. Urządzenie to jest niewielkich rozmiarów, wobec tego może być używane do wielu przeróżnych celów. Między innymi wyróżniamy aktualnie drony z kamerą, jakie użytkuje się do wykonywania zdjęć czy kamerowania z lotu ptaka. Rezultaty takiego nagrywania oraz fotografowania są faktycznie fenomenalne, wobec tego drony z kamerą często są używane w czasie rozlicznego rodzaju uroczystości - ślubów, festiwalów lub koncertów. Dron z kamerą w wielu przypadkach jest także stosowany w czasie filmowania.

Read more

Kamery na kask – podstawowe cechy

Kamera na kask każdej solidna firmy cechuje się tym, że jest ona odporna na wpływ warunków środowiskowych, nawet tych, które uznaje się za wyjątkowo trudne jak i niesprzyjające drodze. Kamery sportowe do takich właśnie należą. Odporność na działanie wody jak również wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne są domeną każdego modelu. Wbrew pozorom kamery na kask dedykowane są nie tylko dla posiadaczy motorów. Niejednokrotnie znajdują swe miejsce także w innych sportach, które związane są z większą prędkością.

Read more