Tag: Mury

Mury

Ogrodzenia kute – drogi i nowomodny zbytek czy piękna alternatywa dla jednakowych powszechnych ogrodzeń?

Aktualnie mamy możliwość wyboru wiele różnych modeli ogrodzeń. Nim zatem weźmiemy pod uwagę jeden z nich najrozsądniej będzie położyć przed sobą kartkę papieru, zastanowić się przez moment i napisać na niej wady i zalety każdego z nich. Pomyślmy również nad tym jakie warunki musi spełniać prawdopodobnie wybrane przez nas ogrodzenie.

Read more

Wełna mineralna jest często stosowana do różnego rodzaju izolacji

W budownictwie wykorzystuje się z mnóstwa produktów, które choć nie niedostrzegalne gołym okiem, powodują że mieszkanie w konkretnym budynku jest rzeczywiście przyjemne. Jednym z takich przedmiotów jest wełna mineralna, która sprawdza się jako niesamowity izolator. Z jednej strony zezwala nam ona utrzymywać ciepło w domu, dzięki czemu znacznie możemy pomniejszyć własne wydatki za ogrzewanie, a z drugiej strony położona przy ścianach wewnętrznych oraz zewnętrznych, okazuje się niezawodnym izolatorem akustycznym.

Read more

Jakiego rodzaju zyski wynikają z wykorzystania listw wykończeniowych?

Cokoły oraz listwy maskujące powinny maskować szpary dylatacyjne posadzek oraz stanowią niezwykle istotny detal wszystkich pomieszczeń. Decyzja, jakie listwy trzeba wybrać nie jest łatwa, przede wszystkim wtedy, kiedy chcielibyśmy połączyć za ich pośrednictwem wiele materiałów o dosyć zróżnicowanej kolorystyce.


Połączenie ściany z podłogą to niezwykle widoczne miejsce, które zawsze wymaga starannego i eleganckiego wykończenia.

Read more

Osuszacze powietrza – który kupić?

Nazbyt duża wilgotność to problem, który spędza sen z powiek wielu lokatorom. Zwilgotniałe ściany mogą być przyczyną powstawania grzybów oraz pleśni. Mokre ściany to też podwyższone koszty nagrzewania, nieprzyjemna woń czy też opóźnienia w robotach remontowych.


Często najprostszym wyjściem jest Kupno osuszaczy .

Read more