Tag: inwestycje

inwestycje

niedrogie inwestycje mieszkaniowe? Wybierz Gdańsk!.

Sprzedawcy nieruchomości mają teraz moment przejściowy. Z początkiem roku przestał obowiązywać rządowy program dopłat do kredytów, a planowane zastępstwo nie ma jeszcze ustalonego terminu swojego początku. Zaistniała sytuacja sprawia, że na rynku sprzedaży mieszkań panuje niebezpieczna cisza.

Read more

Zmieniamy miejsce zamieszkania

Pomimo wysokich cen Warszawa nadal jest miejscem docelowym wyjazdów młodych Polaków. Stolica wciąż mocno wyróżnia się od pozostałych miast naszego kraju (oczywiście, w pozytywnym tego słowa znaczeniu!) pod względem zarobków i ilości ścieżek rozwoju osobistego. Umiejscowienie tam międzynarodowych korporacji daje bardzo wiele miejsc pewnej pracy, dla ludzi nie tylko z branży IT, a także i dla tych z doświadczeniem nie technicznym - np. Księgowych czy ekonomistów.

Read more

Piękna i przystępna oferta nieruchomości.

Obecnie ma miejsce dla sprzedawców nieruchomości przejściowy czas. Zakończony niedawno program Rodzina na Swoim i nieznany dokładnie czas rozpoczęcia Mieszkania dla młodych, spowalnia znacząco sprzedaż nieruchomościami. Deweloperzy muszą dwa razy skalkulować w którym miejscu i za ile opłaca im się zainwestować. Istnieją tereny jak na Pogórzu Zachodniobeskidzkim cieszą się z powodu znacznej liczby klientów.

Read more

Ciekawe propozycje najnowszych pożyczek bankowych, z którymi warto się zapoznać

Pożyczki oferuje dziś wiele różnych firm, którym z nich jednak dobrze teraz ufać? Aby odpowiedzieć sobie na to ciężkie zapytanie najlepiej przyjrzeć się bliżej kwestii. Do niedawna przy zwyczajnym zobowiązaniu, którym jest pożyczka kluczowe bywały duże ilości papierów, jakie trzeba było złożyć w poszczególnym oddziale banku. Teraz jednak coraz sporo placówek wychodzi naprzeciw pragnieniom klientów upraszczając mocno procedury. W ofercie pojawiają się nowe oferty pożyczek, takie jak chociażby kredyt gotówkowy bnp Paribas.

Read more

Jak wygląda rynek nieruchomości w stolicy Dolnego Śląska? we Wrocławiu

Wrocław jest niezwykle zróżnicowanym miastem, co dobrze widać na przykładzie wrocławskiego rynku nieruchomości. Jest to miasto znane z sporych ośrodków studenckich, gdzie światowe korporacje branży elektronicznej otwierają swoje filie. Poza tym jest to miasto pełne miejskiej zieleni i spokojnych zakątków. Osiedla bloków graniczą tutaj z innowacyjnymi apartamentowcami i urokliwymi, starego typu kamienicami. Jest to dobry rynek dla firm handlu nieruchomościami, oprócz tego jest to miasto często wspierające wszelkie inwestycje, znane z przyjaznego nastawienia do przedsiębiorców
.

Read more

O czym należałoby pamiętać, wybierając mieszkania deweloperskie?

Mieszkania deweloperskie cieszą się niemałym zaciekawieniem, w szczególności, że ofert zakupienia mieszkań deweloperskich jest aktualnie naprawdę multum. Na terenie Polski ciągle można zaobserwować powstawanie nowiuteńkich inwestycji bytowych, dlatego możemy bez kłopotu znaleźć mieszkania, jakie będą nam odpowiadać. Aczkolwiek, jeśli interesuje nas zakup mieszkania, które dopiero ma być budowane, na pewno powinniśmy zwrócić dużą uwagę na kilka istotnych aspektów, takich jak chociażby wybór dewelopera.

Read more

Mieszkania z deweloperskiego rynku – czy opłaca się je nabyć i dlaczego?

W obecnych czasach rynek deweloperski rozwija się bardzo szybko. Dlatego też na rynku mieszkaniowym można zobaczyć coraz więcej nowych mieszkań w atrakcyjnych lokalizacjach, oferowanych właśnie przez deweloperów. Czym wyróżniają się tego rodzaju mieszkania i czy opłaca się je nabyć?


Jeśli chodzi o nowe inwestycje Wrocław stanowi miejsce, które w miarę szybko się rozwija.

Read more

Mieszkania w stolicy Wielkopolski – zobacz co jest ważne

Jeżeli myślimy o tym, by kupić lokal mieszkaniowy, to powinniśmy mieć pewność miejsca, w którym chcemy żyć. Dodatkowo trzeba posiadać jasno sprecyzowane oczekiwania względem owego mieszkania. Bo inaczej poszukiwania będą trwały sporo czasu. Jeśli chcielibyśmy mieszkać w stolicy Wielkopolski to trafiliśmy na świetny rynek nieruchomości.

Read more

Trzebnica – bajeczne miasteczko położone na Dolnym Śląsku

Jednym z miast położonych na terenie Dolnego Śląska jest Trzebnica. To stare miasto - pierwsze pisemne wzmianki o nim datuje się na wiek XII. Pełne zabytkowych miejsc jest miastem przyjaznym zarówno dla turystów, jak również dla , którzy są jego stałymi mieszkańcami. Trzebnica nie zalicza się do miast, w których nic się nie dzieje. Władze miasta bardzo wiele miejsca poświęcają kwestiom ,które mają związek z gospodarką mieszkaniową. Wciąż pojawiają się nowe osiedla mieszkaniowe. Jedną z najświeższych tego rodzaju inwestycji jest Bukowe osiedle.

Read more

Jakie aspekty należy uwzględnić decydując się na mieszkanie?

Zaczynasz rozglądać się za mieszkaniem w Gdańsku, masz zamiar zmienić lokalizację, bierzesz pod uwagę różne dzielnice. Które dzielnice kojarzone są jako mniej, a które jako bardziej komfortowe?
Osoba, która nie wyobraża sobie życia na ósmym piętrze, w bloku nie polubi Zaspy, mimo, iż szkoła, market i przychodnia będą po drugiej stronie ulicy, a do morza jest niedaleko.

Read more