Tag: internecie

internecie

Który smartfon nabyć?

Nowoczesny telefon to nie tylko wykonywanie połączeń. Przez większą część doby to centrum naszego życia.


Połączenia, społecznościowe portale, to wszystko zaprząta naszą uwagę.

Read more

Sprawdź swoje uprawnienia i śpij spokojnie od od zaraz

Znana maksyma głosi, że nieznajomość prawa nie jest żadnym wytłumaczeniem. Nieraz jednak niełatwo nam od razu poznać wszystkie skomplikowane kruczki, zwłaszcza te dotyczące prawa pracy, z jakim mamy do czynienia każdego dnia.


Dlatego, kiedy jesteś robotnikiem albo pracodawcą mogą ci niekiedy posłużyć profesjonalne porady kadrowe.

Read more

Rady zrób to sam, czyli w jaki sposób sobie poradzić z zepsutą pralką

O tym, że pralka ma problemy ze spuszczaniem wody, dowiadujemy się zazwyczaj w trakcie lub pod koniec prania. Z tego powodu dysfunkcja nie jest tak łatwa do zdiagnozowania, jak może się zdawać.


Większa część współczesnych pralek komunikuje źródło problemu, wyświetlając szyfr błędu na panelu sterującym lub migocąc odpowiednią liczbę razy diodami.

Read more

Porządne części zamienne – termostat do lodówki firmy Polar

Termostat to niezmiernie ważny element urządzenia, jakiego decydującym zadaniem jest utrzymywanie należytej temperatury. Można go odkryć w wielu urządzeniach, między innymi w lodówce. Termostaty w lodówce pełnią rolę organizmu sterującego pracą tego urządzenia chłodniczego. Jednak termostat jak każde inne urządzenie może się czasami popsuć.

Read more

W jaki sposób zarobić pieniądze na własnym mieszkaniu?

Kupienie nieruchomości nie zawsze równa się z pomieszkiwaniem. Od jakiegoś czasu to najlepszy sposób na zarabianie i na pewno pewny. Jeśli mamy pieniądze na wykupienie mieszkania, robimy to w celu zarobkowym. Dlaczego? Każdy musi gdzieś mieszkać, a wynajmowanie nieruchomości jest często jednym wyjściem dla wielu ludzi. Przemyślmy czy mieszkania rynek pierwotny Rzeszów są dobrym rozwiązaniem. Ile zarobimy na takim wynajmowaniu?

Read more