Tag: infrastruktura

infrastruktura

Strategiczne przeznaczenie paliwa gazowego i jego funkcje

Zapotrzebowanie na paliwa z biegiem czasu rośnie. Jest to jeden z rezultatów wzbogacania się społeczeństwa. Razem ze wzrostem majętności wzrasta również popyt na energię, pragniemy bowiem dość wygodnie żyć. Korzystamy z najnowocześniejszych przyrządów w domu jak też w pracy. Przemieszczamy się pojazdami albo komunikacją miejską. Wszystkie te koniecznie nam systemy napędzane są paliwem.

Read more

Planujesz kupno mieszkania? Kilka wskazówek ułatwi ci podjęcie najlepszej decyzji

W życiu każdego młodego człowieka przychodzi czas, gdy wyprowadza się od rodziców. U jednych następuje to szybciej, u innych później, lecz zawsze nastaje dzień przeprowadzki. Większość decyduje się na wynajęcie małego lokum, gdyż raczej mało kto może sobie pozwolić na zakupienie własnego M. Jeśli jednak jesteś tym szczęśliwcem, jaki ma szansę wziąć kredyt, powinieneś poznać kilka wskazówek, jakie ułatwią poszukiwania wymarzonego miejsca do zamieszkania.

Read more

Z jakiego powodu na nowoczesnych osiedlach żyje się znacznie milej i bezpieczniej?

Gdy chcemy nabyć mieszkanie, stoimy przed wyborem nabycia go z rynku pierwotnego lub wtórnego. Mieszanie z rynku wtórnego będzie z pewnością trochę tańsze, lecz często też obciążone przymusem niezwłocznego przeprowadzenia niektórych czynności remontowo-budowlanych czy chociażby wykończeniowych.


Znaczy to konieczność przyszykowania dodatkowych kwot pieniędzy.

Read more

niedrogie inwestycje mieszkaniowe? Wybierz Gdańsk!.

Sprzedawcy nieruchomości mają teraz moment przejściowy. Z początkiem roku przestał obowiązywać rządowy program dopłat do kredytów, a planowane zastępstwo nie ma jeszcze ustalonego terminu swojego początku. Zaistniała sytuacja sprawia, że na rynku sprzedaży mieszkań panuje niebezpieczna cisza.

Read more