Tag: gra

gra

Rekomendowane obiektywy firmy firmy Sigma

Sklepy fotograficzne oferują kilka odmiennych kategorii obiektywów. Przed zakupieniem sprzętu warto zorientować się jak obszerny wybór jest pośród modeli obiektywów, lamp i innych dodatków.

Read more

Idealny smartfon

Nabywając telefon komórkowy, trzeba być dość wybrednym. W końcu będzie on ci towarzyszył w wielu wypadkach: przy pstrykaniu fotek, graniu, korzystaniu z serwisów społecznościowych, pisaniu wiadomości oraz maili.

Read more

Planujesz kupić nowy komputer? Sprawdź recenzje elektroniki, aby nie rozczarować nowym urządzeniem

Aktualnie ciężko jest zdążyć za technologią. To, że kupimy najlepszy urządzenie na ten dzień, nie znaczy, iż utrzyma się w topowej dziesiątce za miesiąc lub 2. Na rynek w zasadzie co chwila wchodzi nowa, lepsza elektronika, więc kupione komputery szybko się starzeją. Za rok na pewno nie będą nawet częściowo tak dobre, jak te, które będzie można dostać w sklepie.

Read more

Filmowanie z powietrza rozmaitych obiektów

Filmowanie dronem budzi uznanie niezwykłymi ujęciami, ciekawą perspektywą, oraz innym spojrzeniem na kamerowany, bądź fotografowany cel.


Wybierając ów rodzaj pamiątki każdy posiada gwarancję doskonałych ujęć, które będą niesamowitą pamiątką na dużo lat.

Read more

Który dron na start do nauki pilotowania?

To pytanie zadaje wielu młodych „droniarzy”, jacy jeszcze niczym nie fruwali, chcieliby prawdopodobnie śmigać wyścigowymi 250-tkami czy kręcić obrazy w 4K DJI Phantom 3 Professional, ale mimo wszystko od czegoś powinni zacząć, by nabrać jakiekolwiek wprawy, połamać pierwszy raz śmigła.

Read more

Co to jest sigma 18-200 i dla kogo był stworzony ten zoom?

Są ludzie, dla których piękno otaczającego nas krajobrazu jest ważniejsze od typowych codziennych spraw. Tacy obywatele preferują wziąć własny aparat fotograficzny oraz wyjść gdzieś do parku czy w góry, żeby uwiecznić cuda przyrody na kliszy fotograficznej lub na karcie pamięci.

Read more

Jesteś właścicielem konsoli zobacz skąd ściągnąć gry

W rozmaite gry gra dziś prawie każdy, mimo to nie jest wcale teraz bezproblemowo wybrać dobry serwis z grami i poradami do nich, jaki z chęcią będzie się odwiedzać. Nie za każdym razem bowiem tego typu strony są utworzone przejrzyście. Tego typu strona powinna także koniecznie być bardzo często uzupełniana o nowości i perfekcyjnie prowadzona, co zwykle nie jest takie łatwe, jak zazwyczaj może się wydawać.

Read more

Mad max

Granie w gry to obecnie niemal że norma dla większości osób. Mimo to podjęcie decyzji co do kwestii w co grać potrafi nieraz stanowić nie lada wyzwanie. Kwestia staje się jeszcze bardziej kłopotliwa, jeśli do naprawdę wielkiej ilości gier doliczyć możliwe urządzenia przeznaczone dla grających. Konsole , takie jak Playstation 4 czy także raczej proste komputery stacjonarne?

Read more

Jakiego wariantu fotografie można tworzyć za pomocą profesjonalnego obiektywu sigma 1750?

Nie trzeba zostać profesjonalistą, aby chcieć móc używać urządzenia, jakiego używają codziennie zawodowcy. Przecież jeśli pragniemy przykładowo stać się zawodowym fotografem, winniśmy np. wystawić nasze zdjęcia na jakiejś wystawie a do takiego celu nie wystarczy wyłącznie zakupić aparat Zorka pięć i zrobić kilka zdjęć.


Aby móc być niezłym fotografem, należy posiadać właściwe predyspozycje oraz oczywiście być we właściwym okresie w odpowiednim miejscu.

Read more

Prezentujemy najlepsze zoom’y według fotoreporterów

Dla osób pasjonujących się w fotografowaniu niewiarygodnie ważną sprawą jest dobór odpowiedniego i jak najlepszego obiektywu. To właśnie on jest kluczowym punktem w drodze do zrobienia najpiękniejszych fotografii.


Przeważnie wybieranym przez fotografów – zarówno początkujących, jak też zawodowców – jest obiektyw sigma 17-50mm.

Read more