Tag: ekran

ekran

W jakim celu trzeba kupić etui na smartphona?

Nowoczesne telefony znacznie różnią się od takich, jakich używaliśmy jeszcze kilka lat temu. Powinno się ich niezwykle pilnować i dbać, aby nie spadły na ziemię, bo to może oznaczać ich koniec. Znakomitą ochronę dla twojego urządzenia może stanowić etui.

Read more

Telefony dla nestorów

Obsługa nowoczesnego telefonu osobie starszej na ogół sprawia sporo komplikacji.


Małe guziki nie pasują do niesprawnych palców zaatakowanych przez reumatyzm, a nieduży ekran nie pozwala dostrzec tego, co się na nim odkrywa.

Read more

Wybór najlepszego telewizora do naszego mieszkania- typu urządzeń oraz parametry, na które powinniśmy zwrócić uwagę

W obecnych czasach telewizor to coś więcej niż tylko urządzenie do oglądania programów. Można na nim oglądać film w kinowej, doskonałej jakości, grać w gry lub obejrzeć film w 3D. Wybór telewizora nie jest prostym zadaniem. Na rynku dostępne jest mnóstwo modeli, różnią się od siebie pod względem sposobu wyświetlania obrazu, rozmiarem i rozdzielczością. W zależności od naszych potrzeb i funduszy możemy odnaleźć najlepszy model o danych parametrach.

Read more

Co to jest telebim i jak działa? Skąd taka popularność telebimu? Te i pozostałe pytania postaramy się objaśnić w poniższym artykule

Środki masowego przekazu są obecnie niesłychanie nowoczesne, w przyszłości będą coraz z większym natężeniem zaawansowane, ale już teraz trzeba kreować najbardziej innowacyjne rozwiązania. W ciągu paru ostatnich lat dojrzeć można znaczny rozwój nauki, głównie jeśli chodzi o przekaz wideo. z pewnością świetnym przykładem w tym aspekcie są telebimy.

Read more

Folia na telefon to wspaniała decyzja

Im uważniej będziemy zabiegać o nasz telefon komórkowy, tym znaczniejsza będzie nadzieja, że przez dłuższy czas będzie nam działał. Z tego powodu właśnie warto zaopatrywać się w odpowiednie akcesoria, które pomogą nam chronić własny telefon oraz zapobiec jego uszkodzeniu.

Read more