Tag: dom

dom

Budujemy własny domek! Który projekt wybrać?

Każdy człowiek marzy o swoim własnym, chociażby niedużym, domu. A wspaniale jeszcze, ażeby był to dom z marzeń – taki, który od zawsze chcieliśmy zbudować, o pasującej nam powierzchni, liczbie pokoi, z tarasem czy oczkiem wodnym w ogrodzie. Oczywiście budowa takiego lokum jest jak najbardziej osiągalna.

Read more

Domy na sprzedaż – niezmiernie ważna część współczesnego rynku nieruchomości.

Niektórzy, mówią o rychłej zapaści, jaka czeka polski rynek nieruchomości. rzeczone „czarne” prognozy wydają się jednak przesadzone. Sytuacja nie wygląda najgorzej, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę punkt widzenia przyszłych nabywców, którzy marzą o własnej „przystani”, gdzie mogliby uciec przed światem i odpocząć po wyczerpującym dniu pracy w gronie najbliższych.


Znalezienie stosownego „lokum” nie powinno nastręczać zbyt wielu trudności.

Read more

Inverter, klimatyzacja Samsung – urządzenia pomagające przeżyć gorące dni nie tylko w pracy, ale także w mieszkaniu.

Postęp technologiczny w aktualnych czasach umożliwia wytwarzanie różnorakich artykułów, które dotychczas częstokroć nie były człowiekowi znane. Dziś, kiedy obywatel poznał się na ich funkcjonowaniu w większości przypadków nie umie bez nich funkcjonować. Szczególnie, jeśli urządzenia te usprawniają mu codzienne funkcjonowanie.

Read more

Zabezpieczony i ciepły dom to fundament

Domy muszą być nie tylko ciepłe, ale i bezpieczne. Dzisiaj wiele osób narzeka na złe warunki w mieszkaniach. Zwłaszcza jeśli chodzi budynki w których państwo wydziela mieszkania socjalne. W takich budynkach brakuje instalacji. Wybierając jakikolwiek budynek powinniśmy zobaczyć, czy docieplenia są odpowiednio wykonane. Ciepło jest w budynku niezwykle ważnym detalem. Czemu?

Read more

Zakupić mieszkanie czy postawić dom?

Dużo osób stojących przed podjęciem decyzji o zakupieniu apartamentu ma problem z podjęciem decyzji czy kupić nieużywane mieszanie od dewelopera a może zdecydować się na coś z rynku wtórnego? Jak jest więc naprawdę? Czy warto kupić nowe mieszkanie od dewelopera? Wszystko jest zależne od Twoich pomysłów na dalsze lata oraz możliwości finansowych. Nabycie mieszkania w większym mieście np. Warszawa, dzielnica Wilanów to duży koszt. Gdybyś rozważał nabycie w trochę mniej ciekawej okolicy za te same pieniądze mógłbyś mieć dom o wielkości kilkuset metrów a nie małe mieszkanie.

Read more

Kupno czy samodzielna budowa domu – na co wydasz mniej?

Decydując się na usamodzielnienie i niezależność, jednym z bardziej interesujących rozwiązań, które warto przemyśleć może okazać się budowa własnego domu. Koszty, zmienne dla różnych lokalizacji, mogą być mniejsze, niż wykończony pod klucz dom na sprzedaż lub kupno nowego mieszkania od dewelopera w samym centrum dużego miasta.

Read more