Tag: budynek

budynek

Co robić w sytuacji wystąpienia wilgoci w domu?

Wilgoć jest niemile widzianym problemem w każdym mieszkaniu. W zależności od tego, gdzie się pojawiła, w krótkim czasie może nadwątlić konstrukcję, zniszczyć ściany i podłogi, zapoczątkować pojawienie się grzyba i roznoszenie się szkodliwych dla mieszkańców pleśni. Jak zabezpieczyć przed nią dom, żeby już więcej nie wystąpiła, jak osuszyć ściany i usunąć efekty jej wystąpienia? Prezentujemy kilka sprawdzonych sposobów.

Read more

Zabezpieczony i ciepły dom to fundament

Domy muszą być nie tylko ciepłe, ale i bezpieczne. Dzisiaj wiele osób narzeka na złe warunki w mieszkaniach. Zwłaszcza jeśli chodzi budynki w których państwo wydziela mieszkania socjalne. W takich budynkach brakuje instalacji. Wybierając jakikolwiek budynek powinniśmy zobaczyć, czy docieplenia są odpowiednio wykonane. Ciepło jest w budynku niezwykle ważnym detalem. Czemu?

Read more

Należy zobaczyć co mają szansę nam podarować nowe mieszkania Wrocław

Nie ma osoby, która szybciej albo później nie chciałaby pójść na swoje, gdzie może zrobić co pragnie i nikt nie może się wtrącać do jej postanowień. Przez to właśnie tak sporym zainteresowaniem obecnie radują się mieszkania Swojczyce, które mają tak różnorodną ofertę, że praktycznie każdy okazuje się być w stanie wyszukać coś właściwego dla siebie.

Read more

Metody na bezpieczną rozbiórkę domów

Budynki, które dumnie stały za czasów naszych dziadków czy pradziadków coraz częściej poddawane są rozbiórkom. Upływ czasu niestety działa na niekorzyść niektórych obiektów budowlanych, dodatkowo jeżeli nie są one wcale poddawane remontom lub poddawane konserwacjom. Bywa, iż najmniejszy defekt z roku na rok przeistacza się w duże uszkodzenia, które w końcu stają się obawą o bezpieczeństwo co do korzystania z danego budynku. Warto też mieć na względzie, iż konkretne z budowli trzeba zburzyć nie z racji ich fatalnego stanu, a z racji nowego projektu, który wprowadzono w życie. W tego typu rozbiórkach specjalizuje się firma mega-pol.

Read more

Osuszacze w Opolu – a więc, w jaki sposób osuszyć budynek z nadmiernej ilości wilgoci

Posiadasz zalane mieszkanie lub jakiegoś typu inną budowlę, której to jesteś właścicielem? Pomieszkujesz w Opolu? Jeżeli tak, to doskonale trafiłeś! W naszym felietonie po opowiadamy Tobie o zaletach osuszaczy budynków oraz do czego się ona nadają!


Temacikiem naszego nowego felietonu, jak można zobaczyć bywają osuszacze Opole, czyli maszynki przeznaczone do osuszania budowli.

Read more

Przygotowanie terenu pod inwestycję

Zanim powstanie budynek, wszystkich inwestorów czeka przygotowanie terenu pod wykonanie nowego obiektu. Jak przebiegają prace terenów pod zabudowę oraz na jakim etapie można zlecić takie prace?

Read more

Plany unowocześnionych pomieszczeń garażowych.

Kiedy chodzi o szkice różnych pomieszczeń użytkowych, takich jak przykładowo plany unowocześnionych garaży to należy zauważyć, iż w ostatnim czasie na takim polu wiele uległo zmianie. Najzwyczajniej, ludzie bardziej dziś aniżeli w przeszłości przywiążą uwagę do tego, aby pomieszczenie spełniało tylko i wyłącznie swoje podstawowe zadania.

Read more