Tag: blok

blok

W kraju nad Wisłą mamy stosunkowo długi sezon grzewczy, dlatego nie możemy sobie wyobrazić budynku, który nie miałby ogrzewania

Nie jest istotne czy posiadamy tradycyjne piece czy nowoczesne ogrzewanie podłogowe. W Polsce każdy dom musi być ogrzewany. Jeżeli używamy ogrzewania nawet przez 5-6 miesięcy w roku, to musimy być świadomi tego, ile musimy zapłacić dostawcy.


Kiedyś większość mieszkań w blokach posiadała nałożony z góry ryczałt na ogrzewanie.

Read more

W jaki sposób zaprojektować i wykonać bezpieczne a także funkcjonalne wejście na dach? Najczęściej wykorzystywane rodzaje wejść umożliwiających dostanie się na dach.

Jeśli mamy własny dom z pewnością nie raz odwiedzał nas kominiarz. Przeglądy kominiarskie są przeprowadzane co pewien okres czasu, istotne jest wiec wykonanie odpowiedniego jak również bezpiecznego wejścia na dach.


W zależności od tego jakiego rodzaju mamy dach takie może być wejście na niego.

Read more

W wypadku, jeżeli planuje się nabyć lokum w Trójmieście, lepiej zdecydować się na nowe i nowoczesne inwestycje

Nadchodzi taki moment, kiedy człowiek powinien pomyśleć o kupnie swojego mieszkania albo domu. Dzisiaj nie stwierdza się najmniejszych trudności z dostępem do wartościowych nieruchomości, przeszkodą w realizacji tego typu zamierzeń staje się tylko kondycja finansowa. Kiedy posiada się odpowiednią sumę można nabyć dom swych marzeń.

Read more

Chcesz mieć kominek w własnym domu? Nie jest to bynajmniej takie ciężkie!

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób myśli o tym, żeby porzucić prace w korporacji i przenieść się na wieś, z daleka od zgiełku dużych miast - któż z nas przykładowo nie myśli o uroczym i przytulnym domeczku na wsi z przepięknym ogrodem i kominkiem? Jeżeli popytasz wśród znajomych, bez wątpliwości okaże się, że właściwie każdy ma takie marzenia.

Read more

Jakie elementy mogłyby posiadać innowacyjne drzwi?

W sprzedaży można odnaleźć wiele rodzajów upiększenia drzwi tego typu jak przykładowo wygląd powierzchni skrzydeł (drewnopodobna lub płaska), upiększenia frezowane w dowolnych wzorkach, części dekoracyjne, które można przyklejać czy licować ze skrzydłem drzwiowym lub też różnorodnego typu elementy z naturalnego kamienia.


Jeżeli chodzi o barwę, to nie ma tutaj jakichkolwiek utrudnień.

Read more

Drabina ewakuacyjna koniecznym elementem zaopatrzenia każdej dużej budowli.

Ekspansja techniki sprawia, iż ludzie literalnie często chodzą z głową w chmurach. Przejawia się to wzrastającą tendencją do tworzenia coraz to większych budowli czy drapaczy chmur.U zarania dziejów człowiek był zwierzęciem prowadzącym życie w ścisłym kontakcie z powierzchnią, z biegiem czasu dostrzegł korzyści wypływające z dużej widoczności i zrodziła się tendencja do tworzenia grodów na podwyższeniach, dzięki czemu gospodarze mieli dużo czasu do przygotowania się w razie ataku groźnego drapieżnika bądź nieprzyjaznego plemienia, zwiększając tym samym okazję do ucieczki lub odparcia ataku.

Read more

W ostatnim czasie panuje spory boom na rynku nieruchomości – budowane są ciągle nowe osiedla, a lokale sprzedają się niczym świeże bułeczki

Ostatnie lata na rynku budowlanym pokazuje, jak duże jest zapotrzebowanie rodaków na swe mieszkania - szczególnie w dużych miastach. Liczna część młodych małżeństw chce założyć rodzinę i wprowadzić się do swych czterech katów.


Jeżeli spojrzeć na Polskę, to ma się niekiedy wrażenie, że to jeden wielki plac budowy.

Read more