Tag: BHP

BHP

Jak precyzyjnie wykonać remont? Na co zwrócić uwagę przed wykonaniem prac budowlanych?

Wszystkie osoby, które podejmują się robienia remontów powinny mieć na uwadze, jak istotną rolę podczas prac remontowych spełnia bezpieczeństwo. Pragnąc dokonać sprawnych renowacji, lecz także wyburzeń trzeba zdać się na pomoc fachowców, którzy świetnie zdają sobie sprawę z zasad BHP, które nierzadko ratują zdrowie, a nawet życie pracowników. Należy mieć w świadomości, że wszystkiee wymogi które dotyczą bezpieczeństwa pracy zdecydowanie nie są bezpodstawne i trzeba ich bezwarunkowo przestrzegać.

Read more

Odpowiedni strój do pracy – ważne kwestie

W każdej działalności istotne są przede wszystkim umiejętności, ale istnieje także inna ważna sprawa, która zazwyczaj zostaje podejmowana jeśli chodzi o odpowiedni strój. Wielu z nas pewnie zna określenie ‘dresscode’, czyli reguły odnoszące się naszej prezencji w firmie, jednakże nie tylko estetyka jest tu istotna, a to, co się liczy to przede wszystkim bezpieczeństwo pracownika.

Read more

Klapy dymowe, systemy oddymiania – o czym dobrze pamiętać w mieszkaniu i budynku firmowym?

Nie raz, nie dwa było słychać jak na sygnale gnał w miejsce jakiegoś pożaru wóz strażacki. Zdarza się często takie wezwania nie mają dobrego zakończenia. Strażacy, owszem są w stanie ugasić ogień, jednak bywa, że są ofiary śmiertelne. Zajęcie strażaka jest ciężkie. Ludzie będący strażakami muszą być krzepcy i odważni, ale muszą być również odpowiedzialni. Ale nawet najlepiej wyszkolony zespół strażacki nie może wiele zrobić, gdy okazuje się, że dom nie jest w żaden sposób zabezpieczony na wypadek pożaru.

Read more