Fototapety ilustrujące miasto

Aranżacja wnętrz jest rodzajem sztuki, która pobiera natchnienie z otaczającej nas rzeczywistości. Natchnieniem mogą być zarówno natura jak i czar wielkomiejskiego pejzażu. Miasta podsuwają pomysł wykorzystania dekoracji z kamienia i stali bądź dla mniej odważnych do naklejenia fototapety z panoramą miasta.


Fototapety perspektywiczne, przykłady grafik na fototapetę
Napisał: http://sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu
Polska jak i światowa architektura jest coraz piękniejsza. Barwne elewacje wykończone, stalą lub kamieniem wspaniale komponują się z otaczającą zielenią, rozprzestrzeniającą się wzdłuż nowoczesnych uliczek i staromiejskich ogrodów.

folie ochronne
Napisał: Wastfoll
Natomiast zaraz po zachodzie słońca TAG=miasto zaczyna lśnić milionami światełek. Zwłaszcza w przypadku nowoczesnych wielkich aglomeracji taki pejzaż nieraz zapiera dech w piersiach.

Jeżeli po przeczytaniu obecnego tu artykułu wciąż masz jakiekolwiek zagwozdki, to zobacz poza tym to ważne źródło (http://www.roletomat.pl/info/montaz-rolet-zewnetrznych) - są tam pokrewne treści.

Takie wielkomiejskie krajobrazy mogą stanowić wyborną inspirację do aranżacji wnętrz. Fototapeta miasto pokazująca cudowną wielkomiejską architekturę ujętą o każdej porze dnia lub nocy, jest dobrym sposobem ozdoby domowych ścian.

Tego rodzaju wielkoformatowe grafiki, prezentują miasta zarówno w perspektywicznych jak i panoramicznych ujęciach. Fototapety prezentujące sznur charakterystycznych dla Nowego Jorku żółtych taksówek czy obraz ślicznie rozświetlonych nocą wieżowców, mogą stanowić idealną propozycję do dekoracji na topie zaaranżowanego salonu lub pokoju sypialnego.

Dużą sławą cieszą się fototapety miast utrzymane w wersji jednokolorowej lub dwukolorowej. Mocny kolor, wyróżniający się na tle stonowanego otoczenia, sprawia wrażenie trójwymiarowości. Decydując się na tegotypu fototapetę, warto pamiętać, że winna ona iść w parze z motywem przewodnim aranżacji wnętrza.


Na podstawie: http://demur.pl/

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-10-04 14:41:51
Tagi: Wnętrza, aranżacja wnętrz, miasto, salon, grafika, architektura, fototapety, ściana