Inteligentne i zapewniające bezpieczeństwo urządzenia wyposażenia mieszkań i także mieszkań.

Budując gniazdko, czy aranżując mieszkanie pragniesz, by miał on całość. Na rynek wstąpiło sporo nowości zapewniających bezpieczeństwo współlokatorom.


odlewnia żeliwa
Napisał: Jim Bowen
Na podstawie: http://www.flickr.com


Kraków - rynek
Niżej opiszemy dwie z nich.


Pierwszą jest wideodomofon, który wypada znacznie korzystniej w sprawach bezpieczeństwa i wygody stosowania niż domofon. Określa się niezwykle niskim poborem prądu, wynoszącym w najwyższym stopniu 3W, a do prowadzenia rozmowy bądź otwarcia zamka nie jest koniecznością wywołanie z zewnątrz. Wideodomofon (pokaż więcej wideodomofon jednorodzinny) wyposażony jest monitor, dzięki któremu można z łatwością doglądać co dzieje się na dworze. Każdy monitor posiada regulacje głośności dzwonka, rozmowy, kontrastu i dodatkowo jasności obrazu. Wskutek tego możemy dopasować pracę monitora do poszczególnych wymagań. Koszt urządzenia waha się adekwatnie z jego parametrami, a zafundować sobie go możemy możliwie w każdym sklepie z RTV.

W sytuacji, gdy chcesz przestudiować tę sprawę także od innej strony, przeczytaj więcej w tym tekście (http://montaze-cal.pl/), ponieważ on również ją przedstawia.

Innym urządzeniem jest rejestrator kamer ip, to znaczy nic innego jak monitoring domowy. W systemach opartych na kamerach analogowych administrowanie i rejestrację da się prowadzić na dwa sposoby: rejestrator jako oddzielne urządzenie realizujący każde funkcje związane z monitoringiem czy też karta przechwytująca PCI, jaka podłączona do komputera PC zastępuje rejestrator kamer ip. Walorem systemów IP, jest wielki wybór możliwości zapisywania obrazu z kamer. Klasycznym rozwiązaniem jest aplikowanie rejestratora cyfrowego typu NVR (Network Video Recorder), np. NVR0402-P.


W w większym stopniu złożonych, rozproszonych systemach wskazane jest aby posługiwać się dedykowanym oprogramowaniem na komputer PC.


Kiedy więc chcesz się czuć bezpiecznie we własnym mieszkaniu, warto zastanowić się na instalacją tego typu urządzeń.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-09-30 07:14:55
Tagi: urządzenie, produkt, kupić