Notebooki Asusa - czemu cieszą się takim zainteresowaniem wśród klientów, jakie modele są chętnie kupowane.

Poszukując dobrego a równocześnie taniego notebooka wielu klientów będzie się kierować w stronę firmy Asus. Producent ten od dawna jest ogromnie popularny, a jego urządzenia bardzo dobrze sprawdzają się zarówno w przeznaczeniu biznesowym jak i domowym.


Bardzo dobre recenzje na przykład zbiera seria K52, która się składa z kilkunastu różnych modeli różniących się ceną oraz konfiguracją. Przykładowo asus k52f nie posiada niezależnej grafiki, dzięki czemu najmniej kosztuje z całej grupy - myślę, że asus k52f jest niezłym pomysłem.

Zaintrygował Cię taki artykuł? Jeśli tak, to bez wahania sprawdź także ten odnośnik. Podobne wiadomości przeczytasz również tu.

Lecz całościowa konfiguracja jest całkiem dobra, więc w biurowych zastosowaniach to urządzenie świetnie sobie poradzi. Niedużo droższy, lecz mający już w sobie dość mocną grafikę jest asus k52jc, więc dla graczy, którzy mniej wymagają jego zakup będzie dobrą inwestycją.
figurki 3D
Napisał: Jennie Faber
Na podstawie: http://www.flickr.com


Dużo więcej oferują notebooki asus k52n, przeznaczone dla klientów szukających wydajnych parametrów zarówno do pracy jak i rozrywki. Laptop ten wyposażony został w dość mocną grafikę a także świetne głośniki Altec Lansing, dzięki czemu chętnie jest wybierany przez osoby szukające w pełni multimedialnego urządzenia. Do tego oczywiście w zestawie jest 15-calowy, błyszczący ekran, dający doskonałe odzwierciedlenie kolorów.


Zapaleni gracze zapewne powinni też docenić laptop z wyższej serii, to znaczy asus k53, wyposażony przede wszystkim w naprawdę wydajną grafikę z dużą pamięcią (asus k53 jest najlepszy ze wszystkich modeli). Zależnie od wersji może ona posiadać nawet 2G pamięci, co na pewno pozwoli na spokojne granie nawet w bardziej zaawansowane tytuły.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-09-28 15:50:56
Tagi: dom, gra, moc