Kuchenne inspiracje

Kawa, to pachnący napój o pobudzającym działaniu, który chętnie wypijamy podczas śniadania. Napój cieszy się uznaniem również ze względu na niepowtarzalny smak i zniewalający aromat. Wiele osób nie jest w stanie żyć bez dwóch bądź trzech szklanek kawy dziennie.
Napisał: visualpanic
Kolor naparu i czar palonych ziaren inspirują także dekoratorów wnętrz. Filiżanka z gorącą kawą to rozpowszechniony motyw grafiki na naklejki ścienne i fototapeta na ścianę, które zazwyczaj stosuje się do aranżacji kuchni, jadalni oraz wnętrz kawiarni i cukierni.

Motyw ziaren kawowych i kolorowych, suszonych przypraw, to najpopularniejsze tematy drukowane na fototapety do pomieszczeń kuchennych. W minimalistycznej kuchni lub jadalni na bank znajdzie się miejsce na taką grafikę.Chociażby w przestrzeni pomiędzy szafkami stojącymi i wiszącymi,albo na ścianie za stolikiem jadalnym.

Do kuchni i toalet stosuje się wyjątkowe fototapety, trwałe na oddziaływanie wilgoci i zabrudzenia. Dla pewności można przykleić z zewnątrz płytę szklaną lub pleksi - wówczas łatwiej utrzymać ją w czystości. Zanieczyszczenia zatrzymają się na szkle i wystarczy przetrzeć je szmatką ze środkiem myjącym.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-06-30 05:59:31
Tagi: kuchnia, grafika, fototapety, dekoracja wnętrz