Sprawdzenie dewelopera przy kupnie nowego mieszkania

Decydując się na nabycie nowego mieszkania deweloperskiego, musimy przedtem odpowiednio sprawdzić dewelopera. Wskazane jest na pewno wybierać osoby rzetelne, wiarygodne i uczciwe, albowiem od tego może zależeć powodzenie inwestycji, oraz także jej terminowe ukończenie. Wskazane jest sprawdzić czy dany deweloper przynależy do jakichś organizacji deweloperskich.

puste mieszkanie
Napisał: Alper Çuğun
Na podstawie: http://www.flickr.com
Najlepszym certyfikatem, który zdoła mieć jest Certyfikat Dewelopera. Taki certyfikat zdoła dostać wyłącznie deweloper, który posiada minimum 3 letnie doświadczenie w branży oraz ma na swoim koncie parę zrealizowanych inwestycji. Możemy również poszukać opinii o konkretnym deweloperze w Internecie, a nawet porozmawiać z osobami, jakie korzystały z jego usług. Możemy łatwo orzec przy których inwestycjach pracował dany deweloper, udać się tam i pogadać z mieszkańcami.

Zainteresowały Cię te treści? Niezwykle nas to raduje i jednocześnie zachęcamy Cię do serwisu autora (www.akm.net.pl/odwierty-pompy-ciepla-katowice-slaskie/) po nową porcję detali.

Należałoby zapytać czy są zadowoleni z zakupu, jak zachodziła współpraca z deweloperem, czy po zakupieniu mieszkania nie wyszły na jaw pewne ukryte wady itd. Właściwy deweloper ma obowiązek także umożliwić nam odwiedzenie budowy oraz obejrzenie mieszkania, o ile jest ono w stanie zamkniętym, surowym. Zadba także o nasze bezpieczeństwo i udzieli dokładnych odpowiedzi na zadawane przez nas pytania. Pożądane byłoby zwrócić uwagę na to, jaki stosunek ma do nas dany deweloper. Czy ochoczo udziela nam informacji, pomaga w rozmaitych rzeczach połączonych z zakupem mieszkania?mieszkania deweloperskie
Na podstawie: pixabay.com
Czy jest właściwie obojętny, niechętnie rozmawia o inwestycji? Zachowanie dewelopera w stosunku do nas może nam sporo powiedzieć o nim samym. Skontrolowanie dewelopera to podstawa. Nigdy nie powinniśmy wierzyć nikomu na słowo, ponieważ nie każdy deweloper, nie każda firma budowlana albo agencja posiadłości będzie uczciwa. Nie raz zdarzało się tak, że ktoś decydował się na kupno mieszkania lub budowę domu, po czym ujawniało się, iż budowa po tygodniu zaprzestawała istnieć, natomiast klient tajemniczy klient zostawał bez pieniędzy. Nie dajmy się więc wprowadzić w błąd i zawsze pieczołowicie sprawdźmy dewelopera.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-06-24 13:33:27
Tagi: mieszkanie, inwestycja, nieruchomości, organizacja