Najlepsze miasto dla uczących się, czyli - mieszkanie wrocław.

We stolicy województwa dolnośląskiego, czyli czwartego co do ilości ludności miasto w naszym państwie, jednego z bardzo rewelacyjnych miejsc dla studiujących. Wynika tak z licznej listy ofert lokalów typowo przyszykowanych dla osób samotnych.
mieszkanie wrocław
Napisał: AWBUD Wyroby Betonowe
Na podstawie: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/bruk_jurajski_kolor01.jpg
Jak opisuje jedna z wrocławskich gazet, w 2015 roku na inauguracji roku akademickiego były ich ponad 122 tysiące .


Dla właścicieli nieruchomości przygotowanie kwater typowo pod wymagania tej części społeczeństwa,


jest jednym z bardziej dochodowych przedsięwzięć, ale też niebezpiecznym. Studenci są znani z aktywnego,


mieszkanie wrocław
Napisał: AWBUD Wyroby Betonowe
Na podstawie: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/nostalit_piaskowy02.jpg
nocnego stylu życia, do którego starsi ludzie i rodziny z dziećmi, ogólnie ci którzy potrzebują spokoju


i stabilizacji, nie są przystosowani. Jest to przyczyną wielu interwencji funkcjonariuszy policji, a co gorsza, zwykle wymuszonej eksmisji utrudniających innym życie studentów.


Nic w tym nowego. Sami byśmy mieli po dziurki w nosie wiecznie bawiących się w naszej klatce pełnych życia młodych ludzi.

Szukasz może następnych pomysłów związanych z opisywanym w tym artykule tematem? Jest na to znakomita rada: kliknij tu oraz zobacz więcej w tej treści.

Gdy w kwaterze nad nami słychać dudniący o podłogę bass i tańczących, śmiejących się głośno i śpiewających piosenki disco polo młodzików, a my chcemy wstać rano do pracy, posiadamy prawo skrócić ich imprezy. Z drugiej strony, są jednak ci poszkodowani studenci, którzy nie mają tak spokojnego życia, nie posiadają wielu obowiązków ani nie muszą budzić się rano. (Kliknij link) Co oni mogą uczynić, w sytuacji gdy nie ma mieszkań typowo przystosowanych pod ich potrzeby? Jeden deweloper z Wrocławia zdeklarował zająć się ich sprawą. W nieużytkowanym już hotelu politechniki wybudował specjalnie przygotowane kawalerki. Blok przypomina wewnątrz akademik, z tą różnicą, że pokoje oferują standard apartamentu. W 12 metrowym pokoju typu studio…Tak, pomieszczenie ma tylko 12 metrów kwadratowych, ale właściciel zapewnia, że spełnia on wszystkie wymagania zwykłego studenta.


Niestety, dużym minusem jest ogromna cena – aż 89 tysięcy złotych za 12 metrów kwadratowych jest kwotą przekraczającą możliwości praktycznie każdego ucznia. Za taką kwotę może on wynajmować mieszkanie za ponad 2200 złotych miesięcznie. Wiemy, że mieszkanie wielkości ponad 50 metrów kwadratowych jest warte niecałe 2000 złotych miesięcznie, wraz z rachunkami za media. Mójdom - strona warta odwiedzenia Dlatego, mimo wszystko, lepiej wpisać w wyszukiwarce internetowej hasło : „mieszkanie wrocław” i przeszukać nawet kilkadziesiąt stron
w poszukiwaniu dogodnego mieszkania, niż wydawać ogromną ilość pieniędzy, za którą można kupić
średniej klasy auto lub założyć firmę.


Poszukiwanie mieszkania wygodnego dla studenta nie jest łatwe, ale nie graniczy z cudem.


Zwykle po wybraniu kilkunastu ofert poprzedzonych około miesiącem poszukiwań można znaleźć


naprawdę eleganckie, wygodne i mieszczące się w dobrej lokalizacji mieszkania.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-06-14 18:49:43
Tagi: nieruchomości, prawo, człowiek