Jeśli jesteśmy właścicielami domu i właśnie zaplanowaliśmy remont podłóg, to należy pomyśleć jednocześnie o zamontowaniu listw przypodłogowych drewnianych i drzwi fornirowanych

O posesję warto troszczyć się. Czasami trzeba coś wyremontować, aby wszystko działało jak w zegarku, a nierzadko po prostu mamy chrapkę na odświeżenie domu i zakup nowych mebli i drzwi oraz pomalowanie ścian.
Jeżeli już zaczynamy nieznaczny remont trzeba rozejrzeć się za z nowościami, które ostatnio królują na rynku.


drzwi fornirowane
Napisał: Oto Polska Blog
Na podstawie: http://www.flickr.com


Drzwi fornirowane,podobne do tych , stały się w ostatnim okresie bardzo modne. Są tańsze niż drzwi drewniane, a prezentują się jednakowo. Cała zagadka jest w sposobie przygotowania. Wewnątrz drzwi znajduje się popularniejsze, a więc nie tak drogie drewno, a od zewnątrz już takie, które wybierzemy - buk, orzech lub inne. Na wewnętrzną warstwę drewna są naklejane kilkumilimetrowe słoje tego drewna, które będzie zauważalne dla wszystkich. drzwi fornirowane zawsze będą prezentowały się jak najwyższej jakości drzwi drewniane, bo takie one właśnie są. Niektóre forniry prezentują zauważalną porowatość materiału, a niektóre po polakierowaniu staną się stosunkowo gładkie. Wszystko jest zależne od drewna, które kupiliśmy. Jeśli chcemy już zakupić nowe drzwi, trzeba również pomyśleć o zamianie cokolików. Listwy przypodłogowe drewniane, takie jak te: , powinny zostać wykonane z identycznego drewna co drzwi.

Kiedy fascynuje Cię prezentowany temat, to odsyłam do tej strony (https://www.adexagregaty.pl/), gdyż odnajdziesz w tym miejscu mnóstwo fascynujących zagadnień w tym temacie.

Wtedy będą się doskonale komponować i radować oko jednorodną kolorystyką.
Listwy przypodłogowe drewniane mają przeróżne wymiary. Ich niesłychaną wartością jest to, że są trwałe i noporne na uszkodzenia. Są również impregnowane i nie butwieją.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-21 05:48:11
Tagi: materiał, prezent, drzwi, plan, wnętrz