Prezentujemy najlepsze zoom’y według fotoreporterów

Dla osób lubujących się w fotografii bardzo ważną sprawą jest dobór odpowiedniego oraz jak najlepszego obiektywu. Właśnie on jest podstawowym punktem w drodze do stworzenia najładniejszych fotografii.


W głównej mierze kupowanym przez fotografów – zarówno początkujących, jak i specjalistów – jest obiektyw sigma 17-50mm.


Odróżnia się takimi profitami, jak stałe światło i niezwykle dobry zakres z kątem. Posiada on też stabilizację obrazu, a także ultradźwiękowy napęd autofocusa, co jest ważne podczas robienia perfekcyjnych fotografii. Soczewka ma uniwersalny zoom i waży względnie niezbyt dużo. Można go stosować z wieloma modelami aparatów. Również i stosunek w centrum kadru jest niezwykle wyraziste, na co każdy fotografista przede wszystkim skupia swój wzrok. Obiektyw sigma 17-50mm jest wyposażony w przysłonę F2.8, w związku z czym najlepiej nada się on do takich kategorii zdjęć, jak portret albo krajobraz.
sigma 17-50mm
Napisał: Chris F
Na podstawie: http://www.flickr.com


Ultraszerokokątnym zoom’em przeznaczonym do lustrzanek cyfrowych jest sigma 10-20mm, niezwykle popularny wśród fotografów. Potęguje to uwaga, iż obiektyw ten dostał niegdyś nagrodę TIPA.

Czy pragniesz zdobyć nowe informacje na opisywany wątek? Jeżeli tak, to zobacz, jakiego rodzaju komunikaty zawiera porządna witryna, zapewne także Cię zainteresują.

Jest zbudowany z czternastu części, a także waży jedynie 470g. Został on także oznaczony złotym paskiem z serii EX, co zwiększa jego wspaniały wygląd. W centrum pola ma niezwykle wysoką jakość zdjęcia, a także sprawny i dyskretny autofokus. Sigma 10-20mm idealnie sprawdza się w trakcie pracy pod ostrym światłem - .


Jest również zgrabny, dzięki czemu bez większych problemów zmieści się nawet w przysłowiowej „kieszeni”.

Nie zwlekaj, zobacz tekst na witrynie (https://www.gohero.pl/kamera-dji-osmo-pocket-2), która też Cię zaintryguje. Odnajdziesz tam m.in. wzmiankę o emocjonującej Cię tu problematyce.

To obowiązkowa część w torbie każdego fotografa, jak też dobrego fotoreportera.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-14 19:05:16
Tagi: dźwięk, gra, Wybór