Powiększenie powierzchni użytkowej - jak to zrobić?

Wzrastające wartości mieszkań w miastach nie oddziaływają na powiększenie ich powierzchni użytkowej. Dysponując pomieszczeniem względnie wysokim zdołamy je należycie zaaranżować. Antresola w domu to opcja dla osób, które dysponują małymi powierzchniowo, ale wysokimi pomieszczeniami.


Zazwyczaj antresola rozważana jest jako pomocnicza nawierzchnia. Na budowę antresoli mają możliwość sobie przyzwolić nie tylko właściciele wysokich pomieszczeń w czynszówkach, lecz coraz to nagminniej na ich budowę decydują się osoby zamieszkujące w domach jednorodzinnych.

Antresola w domu to interesujące rezultaty przestrzenne we wnętrzu. Obszar na górze przenika się z powierzchnią na dole, półpiętro równolegle dzieli i łączy. Właściciele zyskują oryginalne perspektywy widokowe. Schody na antresolę i balustrada zdołają być atrakcyjnymi elementami wnętrza (oferta balustrad).

Sądzisz, że opisane informacje są absorbujące? Świetnie, więc na pewno szczegóły w treści opublikowane też Cię zaciekawią.

Balustrada może okazać się dobrym miejscem na umieszczenie roślin pnących. Dla osób, które cenią szczere powierzchnie i życie rodzinne, antresola w domu jest pomysłem wartym uwagi.

Planując antresolę trzeba mieć na uwadze, jak znaczącą funkcję posiadają schody na antresolę. W zależności od doboru schody zabierają spory kawałek przestrzeni dolnej. Najwygodniejszym sposobem są schody na antresolę, które posiadają wygodne szczeble. Bardzo atrakcyjnie przedstawiają się schody kręcone, pomimo to częściej wykorzystywane są schody o mniej wygodnych szczeblach, ale zajmujących mniej miejsca. Zobacz: kręcone.

Powiązane artykuły - antresola schody

Gdy decydujemy się na antresolę w domu, winniśmy zatroszczyć się o budulce, z jakich będą stworzone jej główne
schody zabiegowe
Napisał: Rintal Polska
Na podstawie: Rintal Polska
fragmenty konstrukcyjne. Filary, belki, oraz płyta podłogi muszą być wykonane z dobrych tworzyw.


Elementy konstrukcyjne wykonane przeważnie z drzewa albo metalu. Konstrukcje z drewna świetnie komponują się z wnętrzami standardowymi, dodając im eleganckiego, a zarazem prawdziwego charakteru.

Nie czekaj! Jeżeli intryguje Cię ten tekst, to następny istotny artykuł (http://www.domymax.pl/projekty-domow/powyzej-130-m2/) znajduje się w poniższym linku. Zostaw nam własny wniosek - będzie nam niebywale miło.

Cokolwiek inaczej jest z konstrukcjami metalowymi, uważanymi za nowatorskie. Sprawdzą się w pomieszczeniach o nowoczesnym wystroju i nastawionych na minimalizm. Powinno się podkreślić, że antresole metalowe zajmują przeważnie mniej miejsca aniżeli antresole wykonane z drzewa.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-12 09:36:18
Tagi: dom, wnętrze, konstrukcja, miejsce