Wtórny rynek czy też mieszkanie od dewelopera?

Mieszkanko od dewelopera nie nastręcza remontu, jest nowoczesne oraz możesz je urządzić według własnych potrzeb.


Czasami korzystniej jest jednak zakupić lokum na rynku wtórnym, szczególnie iż możesz tam znaleźć również oferty w nowym budownictwie.
pierwotny
Napisał: KOMUnews
Na podstawie: http://www.flickr.com


Na co się zdecydować? rynek pierwotny czy może rynek wtórny? Z badań wypływa, że ponad połowa Polaków zaciekawionych kupnem nieruchomości bierze pod uwagę wyłącznie oferty z pierwotnego rynku. Swe postanowienia ankietowani uzasadniają tym, iż w nieruchomościach z pierwotnego rynku wszystko jest nowe, budynek nie nastręcza remontów, nabywca sam przesądza o wystroju wnętrza oraz, że domy są bardziej schludne i nowoczesne.kliknij to odkurzacze beam odkurzacze beamPozostałe argumenty to m.in. nowoczesna infrastruktura, niewysokie koszta użytkowania, bogata oferta a także ułatwienie późniejszej sprzedaży mieszkania.


asortyment
Napisał: Prayitno / Thank you for (4 millions +) views
Na podstawie: http://www.flickr.com


Trzeba jednak mieć na uwadze, iż na rynku wtórnym można również kupić apartamenty w nowym budownictwie (dla przykładu kilkuletnie), które będą mieć większość zalet mieszkań od dewelopera. Czasem do nabycia są nawet mieszkanka z drugiej ręki w deweloperskim stanie.

Dużo ludzi poszukuje fascynujących informacji na ten temat problem. Niezłym pomysłem będzie wejść na nasz serwis. Rzeczywiście warto! Zobaczysz, że nie pożałujesz!

Jednak większa część mieszkań z drugiej ręki to siedziby nastręczające ponadplanowych nakładów pieniężnych.
Najczęściej jest tak, że im starsze mieszkanko, tym większego wkładu potrzebuje, choć od tej reguły bywają oczywiście wyjątki Z jednej strony istnieje niebezpieczeństwo gigantycznego funduszu remontowego, z drugiej natomiast strony wnętrza powstałe w starszych technologiach budowlanych zazwyczaj trudniej będzie ogrzać, co generuje większe koszta. Część starszych mieszkań jest także niepraktycznie rozplanowana, mają dla przykładu długie i nieustawne korytarze.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-03 17:40:23
Tagi: oczy, rynek, koszt, interes