Czym są nawilżacze powietrza?

Nawilżacze powietrza to przyrządy, jakie szczególnie przydaje się w okresie jesienno-zimowym, kiedy grzanie w domku bardzo wysusza powietrze, jakim oddychamy.


Może to pogorszyć nastrój, ograniczać koncentrację i wywoływać migreny.
nawilżacz
Napisał: alcuin lai
Na podstawie: http://www.flickr.com


Poniektóre skutki pomieszkiwania w pomieszczeniach napełnionych suchym powietrzem spostrzega się po pewnym czasie – wypadają nam włosy, cera staje się chropawa, zaś w nosie mamy uczucie suchości. Okazuje się jednakże, iż problemy z nawilżeniem powietrza nie zachodzą tylko w okresie grzewczym, ale także w lecie, gdy powietrze jest suche i ciężkie, przede wszystkim przed burzą.

Intrygujący wpis? Miło nam to słyszeć. Jednocześnie gorąco zapraszamy na (http://www.roletomat.pl/pomiar-i-montaz/) naszą nową witrynę, gdzie wyszukasz sporo podobnych tematów.

Długofalowa ekspozycja na takie suche powietrze prędzej czy też później odbija się na ludzkim zdrowiu, dlatego warto zainwestować w tak zwany nawilżacz .


podjazd
Napisał: 皮ㄟP&A 造園景觀實務班18期(中區職訓)
Na podstawie: http://www.flickr.com


Najlepiej czujemy się we wnętrzach, w których wilgoć powietrza wynosi więcej aniżeli przewidywane przez standardy 30%. Liczne badania naukowe potwierdziły, iż optymalna dla człowieka jest wilgotność powietrza na poziomie 40-60%. Jak w prosty sposób dowiedzieć się, jakiego rodzaju powietrzem oddychamy w naszych mieszkaniach? Wystarczy wyposażyć się w higrometr, jaki błyskawicznie wskaże, czy istnieje nieodzowność nawilżenia powietrza w domku. Należy wspomnieć, że nawilżacze powietrza z wyższej półki mają wbudowany wilgotnościomierz, więc może się okazać, że w ogóle nie będziemy musieli nabywać dwóch urządzeń. Jeżeli nie mamy wystarczających pieniążków, powietrze możemy spróbować nawilżać „domowymi” metodami.

Jeżeli przedstawiany tekst jest dla Ciebie interesujący, odwiedź ten link żywice elastyczne, a dowiesz się większą ilość informacji, jakie Cię niezwykle zainteresują.

Najbardziej popularny z nich jest to rozwieszenie wilgotnego ręcznika czy też suszenie prania w mieszkaniu.
Niestety, przez wzgląd na ograniczoną powierzchnię, nie każdy może sobie na to pozwolić. Drugą popularną metodą "domowego" nawilżenia powietrza jest umieszczenie w mieszkaniu dużej ilości roślin doniczkowych.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-03 07:52:34
Tagi: dom, wnętrz, sposób