Krótka charakterystyka mocnych kart graficznych stosowanych w profesjonalnych zastosowaniach.

Komputery stosowane w biznesowych rozwiązaniach mają często całkowicie inną konfigurację od domowych czy biurowych sprzętów. Często umożliwiają one obsłużenie nietypowych urządzeń, rzadko używanych przez zwykłych użytkowników.
O ile wejścia USB czy expresscard stanowią pewien standard i nawet komputery domowe je posiadają, to już karta do podpinania sygnałów z przemysłowych kamer montowana będzie jedynie w zestawach obsługujących tego typu system monitoringu - ceneo.

Spodobał Cię taki tekst? To sprawdź ponadto to, w tym miejscu także są same świetne informacje (http://firetms.com/pl/blog/jak-zalozyc-firme-spedycyjna-w-14-krokach/), które z pewnością Cię zainteresują.

W przypadku komputerów przeznaczonych do projektów CAD czy skomplikowanej obróbki grafiki niezwykle istotną rolę będą z kolei odgrywać karty graficzne. I to specjalnie dedykowane do takich właśnie rozwiązań, z odpowiednią architekturą wewnętrzną i wydajnością.


rozmowa przez sieć
Napisał: Highways Agency
Na podstawie: http://www.flickr.com


Bardzo ceniona wśród profesjonalistów jest seria kart firepro. Już najprostszy model, czyli firepro v4900 posiada na tyle mocne parametry, że bez żadnego problemu da sobie radę z zaawansowanymi zadaniami, a dzięki opcji podłączenia kilku monitorów znajdzie też zastosowanie w monitoringu. Jeszcze lepsze parametry posiada następny przedstawiciel rodziny, czyli firepro w5000, wykorzystana w nim specyfikacja będzie pozwalać na jeszcze wydajniejszą obróbkę grafiki.
Uzupełnieniem modeli z tej serii jest firepro w5100, wszystkie opisywane przed chwilą karty stanowią nową generację urządzeń do zastosowań profesjonalnych - ile dałeś za firepro w5100. Dzięki tak dużej różnorodności modeli firma AMD ma ofertę zarówno dla nisko budżetowych roboczych stacji, jak też bardzo wydajnych zestawów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-03-30 18:07:26
Tagi: biznes, gry, firma, RAM, budżet