Najnowsze inwestycje nieruchomościowe na obszarze Wrocławia

Mamy w naszym kraju kilka dużych ośrodków miejskich, gdzie bez wątpienia rynek deweloperski jest na niezłym poziomie. Choć w sumie ostatnio młodych ludzi nie za bardzo stać na kredyt hipoteczny, to tak naprawdę sprzedaż nie jest zła.
mieszkanie
Napisał: Gunnar Grimnes
Na podstawie: http://www.flickr.com
Które miasto w szczególności warto zanalizować? No cóż, być może dajmy sobie na teraz spokój z Wawą bądź Gdańskiem - oczywiście bardzo fajne cele, ale byłoby OK gdybyśmy powiedzieli coś trochę więcej odnośnie Wrocławia. Akurat pisanie o zabytkach nie ma sensu, bo akurat o tym bez najmniejszego problemu przeczytać idzie na Wikipedii. Głównie pomyślmy czy Kraków jest odpowiednim miejscem dla człowieka, który poszukuje sposobności zainwestowania nieco większych pieniędzy. Zobacz: .

Ogólnie nie ma w Polsce za wielu bardziej wskazanych miejscowości - stara stolica Rzeczpospolitej Polskiej co prawda ma nieco kłopotów, zwłaszcza z korkami samochodowymi oraz porachunkami kiboli, ale to ciągle jedna z najfajniejszych europejskich metropolii. Zatem doceniajmy Kraków, nigdy nie sądźmy, że zakup na choćby Kazimierzu nieruchomości jest bez sensu.

mieszkanie
Napisał: Loozrboy
Na podstawie: http://www.flickr.com/photos/loozrboy/5121533005/
Jeśli ktoś nawet tak myśli, zapewne później będzie bardzo tego żałować - bo kto nie pragnie mieszkać we Wrocławiu, aż tak wielce zapierającym dech w piersiach mieście? A zresztą ostatnie inwestycje deweloperskie na terenie Wrocławia doskonale pokazują, że no przynajmniej na tę chwilę we Wrocławiu dużo się buduje. A co najbardziej istotne, to są generalnie ładne nieruchomości. Głównie małe mieszkanka, choć raczej nie tylko. Interesujące dane: mapa inwestycji mieszkaniowych wrocław.
Gdy będziemy oglądali się za atrakcyjnymi inwestycjami, szczególnie interesujmy się takimi, które gwarantują bezpieczeństwo oraz dosyć dobry dojazd do centrum. A z tym jest ogromny problem. Wrocławiaki spędzają zbyt dużo czasu w ulicznych korkach - a zresztą nie rozchodzi się wyłącznie o te nieszczęsne korki drogowe, ale także odległości. Jeśli nieruchomość ma rosnąć na wartości, powinna być korzystnie zlokalizowana. Nie ma cudów. Przynajmniej we Wrocławiu i z pewnością nie w deweloperstwie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-03-22 20:57:32
Tagi: zabytek, inwestycja, miasto, metropolia, deweloper, nieruchomość