Wszyscy śnimy, ale czy na pewno snem głębokim? A może mamy koszmary? Każdy śni, wiele zależy jednak od tego, na czym śpimy

Jakie to byłoby życie bez spania. No trudno sobie to wyobrazić. Takie życie nie mogłoby być miłe, gdyż bez snu nie da się żyć. To przecież z biologicznego punktu widzenia nierealne do zrobienia. Takie życie też by było smutne i puste. Gdyż nawet, jak można by żyć bez spania, to jakie by było nasze życie bez snów? Wiele osób je bagatelizuje, bo myślą, że nic one nie oznaczają. Tymczasem sny bardziej definiują nas niż wiele naszych świadomych gestów i czynów. Być może dlatego tak je bagatelizujemy, bo obawiamy się ich treści.


Lecz tak właściwie nie ma się czego obawiać, choć oczywiście sny zdarzają się być upiorne. Z jednej strony możemy być w nich bohatersko piękni, by w kolejnym śnie stać się złoczyńcą. Tutaj nie ma reguły, więc sny niezmienne mogą nas zadziwić. Jednak trzeba wiedzieć, iz nie można analizować ich dosłownie, sny zawsze opowiadają o czymś na zasadzie metafor i alegorii. Nie można myśleć, że coś dosłownego to na sto procent się wydarzy, lub że dzięki snom przepowiadamy przyszłość.
Łóżka z kolekcji Corano
Napisał: IMS GROUP
Na podstawie: IMS GROUP

Jest takie coś jak intuicja i z pewnością to w trakcie snu się ujawnia, ale bardziej znamienne jest to, że w snach objawia się treść z naszego życia, czasami wyparte wspomnienia, o których nie chcemy pamiętać lub o jakich już nie pamiętamy. Inna sprawa, jak najlepiej spać, jak mieć jak najbardziej kolorowe sny, to przydałoby się dobre łóżko. Do wyboru jest naprawdę wiele możliwości, tak więc w tej dziedzinie każdy powinien podejść do tematu indywidualnie. Istnieją bowiem tego typu łóżka, które zachwycają jednych, a drugich wręcz odrzucają. Nie da się tu nic narzucić.

Właściwie jeśli chodzi o rodzaj to w sumie jesteśmy w stanie wybrać też łóżka piętrowe, nawet łóżka piętrowe 3 osobowe, jesteśmy w stanie kupić niezwykle praktyczne łóżko z szufladami.


Z drugiej strony, podobnie jak łóżko ważny jest stelaż do łóżka, tak więc jest to dosyć pojemny temat. Najkorzystniej pójść do sklepu, położyć się na paru łózkach i sprawdzić, które będzie dla nas najbardziej odpowiednie. Każdy ma inny gust, każdy coś innego preferuje, ale najbardziej istotna jest nasza wygoda, więc najlepiej osobiście to sprawdzić. Wtedy uzyskamy najbardziej dla naszych potrzeb skrojony produkt, a nasz sen będzie twardy jak nigdy. Warto poszukiwać, właściwie od tego zależy nasz komfortowy sen. Powinniśmy o niego dbać.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-03-19 13:30:38
Tagi: łóżka, łóżko