Kamera GoPro Hero3 - czy opłaca się ją kupić? Parę porządnych rad

Jestem ogromnym miłośnikiem kina - krajowego, amerykańskiego, ale także choćby hiszpańskiego. W zasadzie oglądanie świetnych filmów to moje najbardziej ulubione zajęcie. Sądzę, że tak naprawdę nie ma bardziej interesującego zajęcia, niż właśnie oglądanie filmów.


fotograf w akcji
Napisał: Erik Drost
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jednakże prawda jest taka, iż od dłuższego czasu na poważnie myślałem, co zrobić, aby mieć u siebie w domu kino. Przecież w domu mam możliwość obejrzeć jakiś film w spokoju, wygodzie, a do tego bez płacenia.

Jednakże nie jestem milionerem, a więc kino za spore pieniądze odpada już na starcie. Wspaniale, iż działają projektory, dzięki którym nareszcie można obejrzeć film w kinowej jakości. Sądzę, że choć projektor nie kosztuje niedużo, to jednak warto się skusić. Szczególnie, iż jakiś czas temu projektor i kamera (sprawdź kamera na podczerwień) GoPro Hero3 akurat nie kosztowały mnie tak wiele. Z jakich powodów? Cóż, może o tym nieco później. Chciałbym za to napisać nieco odnośnie tego, jak powinniśmy podchodzić do tematu zakupu projektorów. Czyli co zrobić, aby zakupić bardo dobry projektor?

Uważam, że jeżeli kupować projektor, to mimo wszystko nie należy zbytnio oszczędzać na jego jakości. Przecież jeśli chcemy oglądać przez długi czas filmy, to powinniśmy może wydać nieco więcej pieniędzy, ale przynajmniej sprawić sobie ten sprzęt, który pod każdym względem będzie powodował, że będziemy usatysfakcjonowani z obrazu i reszty. No dobrze, ale w którym miejscu zatem kupiłem projektor? Może jestem w ogromnym błędzie, ale mocno wątpię. A więc zasadniczo kwestia jest taka, że jeżeli już kupować Projektory, to w jakimś sklepie internetowym!

Bo skoro mogę kupić projektor, który jest porządnej jakości, pozwala mi, wielkiemu fanowi efektów specjalnych, cieszyć się niezwykłymi walorami, za stosunkowo niewielkie pieniądze, to z jakiej racji miałbym z tego rezygnować? To byłoby najzupełniej pozbawione sensu. Uważam, że nawet właściciele niedużych mieszkań nie powinni myśleć, iż akurat w ich przypadku kupno projektora jest bez większego sensu. Zatem jeśli bardzo lubisz filmy, lecz szukasz teraz nowych wrażeń wzrokowych, bez cienia wątpliwości musisz kupić projektor. Takie jest moje zdanie odnośnie projektorów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-03-12 00:27:41
Tagi: projektory, film, pieniądze, sprzęt