odpowiednie rozwiązanie dla właścicieli przedsiębiorstw

BI to odpowiednie rozstrzygnięcie dla właścicieli i osób zawiadujących jednostką. Dostarcza informacji koniecznych do tego, aby monitorować sytuację przedsiębiorstwa i sprawnie podejmować dobre decyzje.
wejdź na Incube
Napisał: Andrew Girdwood
Na podstawie: http://www.flickr.com
Oprogramowanie business intelligence to proces przetworzenia danych o firmie i przedsięwzięciach, jakiego dobre użycie wzmacnia konkurencyjność firmy. Przechowuje każde dane z przeróżnych systemów informatycznych w jednym punkcie.

Poszukujesz dodatkowych informacji na prezentowany w tym miejscu temat? To żaden problem, po prostu wejdź dalej (https://a-pro.pl/uslugi-elektryczne/) a przekonasz się, że to było bardzo proste.

Dzięki analizom i komunikatom zdobywa się dane dotyczące jakichkolwiek firmowych postępowań. To między innymi możność wyznaczenia kosztów, wielkości sprzedaży, czy efektywności dystrybucji w danym okresie. Eksploatator może na własną rękę zmienić każdy raport w zależności od wymogów i ukazać go w postaci tabeli, czy też wykresu o różnych typach i formach.


Rozwiązania business intelligence sporządzane są od fundamentów dla konkretnego użytkownika. Na jego działania, oraz wizerunek oddziałuje zarówno specyfika działania jednostki, jak i ilość stanowisk. Podczas analizy przed wdrożeniowej ustala się razem ze specjalistami IT, co musi się znaleźć w programie, a z czego zrezygnować.


Dzięki temu płaci się jedynie za konieczne funkcjonalności, bez kłopotu operuje narzędziem, a sama wartość zastosowania rozstrzygnięcia maleje - oprogramowanie business intelligence.


rozwiązania business intelligence
Napisał: Vernon Chan
Na podstawie: http://www.flickr.com
IBM Cognos TM1 to aplikacja do planowania, budżetowania, przewidywania, analizy i oceny w oparciu o karty wyników - incube.com.pl.


Może usprawnić i udoskonalić cały cykl planowania, od wyznaczania zamierzeń i wdrażania budżetu, aż po sprawozdawczość, oceny w oparciu o karty wyników, analizy i prognozy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-03-11 17:30:40