O jakich kwestiach pamiętać projektując hotel? Jakiego typu musi się znaleźć tam wyposażenie? Od czego jest to zależne?

Hotel musi być kojarzony z komfortem i pełną funkcjonalnością. Dodatkowo jak jest zlokalizowany w idealnym miejscu, to bez wątpienia zyskuje na wartości. Każdy hotel musi być tak zaprojektowany, byśmy po przejściu jego progów byli zachwyceni, lub chociaż czuli zadowolenie z tego, co widzimy.
wyposażenie hoteli
Napisał: Agência Brasília
Na podstawie: http://www.flickr.com


Wiadomym jest też, że, z pewnością nie jest to proste, gdyż jak każde miejsce, tak i hotel musimy projektować zgodnie z różnorodnymi procedurami.


inteligentny hotel
Napisał: Comrade King
Na podstawie: http://www.flickr.com


wełna mineralna
Napisał: KNAUF
Na podstawie: KNAUF


Inteligentny hotel będzie w takiej sytuacji, jak uda nam się zyskać określoną równowagę, czyli maksymalnie połączyć komfort gości z możliwością łatwej obsługi i zachowania czystości. Wiadomym jest, że nawet najbardziej ciekawy projekt nie zapewni 100-procentowej gwarancji sukcesu hotelu, lecz na pewno zwiększa szansę, bo największą ilość czasu, pieniędzy i energii tracimy na poprawienie, które zostały już popełnione, a tego typu coś zdarza się na etapie planowania inwestycji i jej założeń funkcjonalnych.


Zanim zabierzemy się tak więc za Wyposażenie hoteli powinniśmy wszystko odpowiednio rozplanować, aby wyglądało to oraz służyło naszym gościom jak najlepiej.

Stworzone przez nas wątki zaciekawiły Cię tak mocno, że masz ochotę na następne. Namawiamy więc do nowej witryny - po prostu kliknij ten link.

W naszym kraju są przepisy prawa, jakie dokładnie opisują, w jaki sposób musi być wyposażony hotelowy pokój, a wygląda to zależnie od rodzaju obiektu oraz jego standardu.


Zawarte są w Rozporządzeniu Ministra Sportu i Turystyki z dnia 16 listopada 2011.
Dodatkowo jest jeszcze kilka przepisów, które nie pojawiają się w wytycznych oraz przepisach, a którymi trzeba kierować się w czasie projektowania oraz wyposażenia hotelu. Jeżeli będziemy mieć to na uwadze to faktycznie urządzimy najbardziej komfortowy hotel.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-02-26 17:43:49
Tagi: pokój, komfort, Wyposażenie, domy, zysk