Drony opanowują świat i serca wszystkich sympatyków technologicznych gadżetów.

światem mediów i najnowocześniejszych technologii zawładnęła jedna rzecz|Od kilkunastu miesięcy światem mediów i technologii technologii niepodzielnie włada jedno słowo.


Mowa tu oczywiście o dronach, czyli o bezzałogowych urządzeniach latających, które mogą być używane do celów wojskowych albo cywilnych. W dzisiejszych czasach drony stanowią jeden z najpopularniejszych gadżetów technologicznych i doskonały pomysł na udany prezent dla małych i dużych sympatyków techniki i wynalazków.


Na rynku dostępnych jest kilkanaście modeli dronów przeznaczonych dla cywilów, warto więc przed zakupem zapoznać się z ich wadami i zaletami. Jednym z chętnie kupowanych modeli jest z pewnością dron Inspire 1 (model drona inspire 1). Jego popularność niejest kwestią przypadku. Urządzenie to posiada doskonałą kamerę, która pozwala na wykonywanie bardzo wyraźnych zdjęć. Do innych plusów tego bezzagłogowca należy m.in. GPS, automatyczne startowanie i lądowanie, funkcja stabilizacji lotu, podwozie chowające się po wzniesieniu się w powietrze oraz możliwość obracania kamery o 360 stopni. Pomimo wysokiej ceny dron ten znalazł wielu nabywców i całą masę fanów.
konsole
Napisał: Franklin Heijnen
Na podstawie: http://www.flickr.com


Innym modelem, który zdobył przychylność ludzi na całym świecie jest dron GoPro Karma (moje źródła). Jest to pierwszy bezzałogowiec tej amerykańskiej firmy, która już od wielu lat towarzyszy miłośnikom sportów ekstremalnych w nagrywaniu ich wyczynów. Zestaw GoPro Karma składa się z drona Karma, kamery GoPro, kontrolera z ekranem LCD, gimbala i praktycznego etui. Wielką zaletą produktu marki GoPro jest bezapelacyjnie jego mobilność.


GoPro od lat tworzy produkty dla osób lubujących się w sportach ekstremalnych i wyjazdach w najdziksze miejsca świata. Nic zatem dziwnego, że projektując swoje artykuły, skupia się na łatwości transportu i funkcjonalności.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-02-04 10:57:52
Tagi: LCD, lot, modele, dostęp, pomysł