Poradnik zakupowy: Wszystko, co trzeba wiedzieć o dronach

Te współczesne latawce mogą kosztować od kilkuset złotych do parudziesięciu tysięcy. Różnią się zastosowaniem, zastosowanymi technologiami jak też jakością.


Przyjrzyjmy się najbardziej interesującym modelom, nim zdecydujemy, który będzie dla nas idealny.
Nowe dyski SSD TRANSCEND-a
Napisał: TRANSCEND
Na podstawie: TRANSCEND


Dron bywa narzędziem dla profesjonalistów, jak modele zaopatrzone w kamerki użytkowane przez filmowców, choćby przy nagrywaniu ślubów. Może być jednakże również zajmującą zabawką, przynoszącą dużo uciechy z latania po parku. Urządzenia te są bardzo różnorodne i by wybrać właściwy sprzęt dla siebie, powinniśmy zidentyfikować ich cechy specyficzne, by pojąć, skąd wzięły się tak ogromne różnice opłat pomiędzy poszczególnymi dronami.


Narzędzie do naprawy sprzętów
Napisał: Industrial Traffic
Na podstawie: http://www.flickr.com


Drony to dziś gorący temat, interesujący nawet tych, którzy nigdy sobie tego rodzaju zabawki nie sprawią. Mówi się o niebezpieczeństwie, które stwarzają, na przykład w sąsiedztwie lotnisk, i o licencjach, jakie muszą posiadać profesjonaliści. Z drugiej zaś strony, można odkryć je na sklepowych półkach w dyskontach, gdzie ceny ich bywają na tyle przystępne, że większość z nas może sobie na nie pozwolić. Jeśli idzie o najnowsze drony sklep online ma ich najwięcej w swojej ofercie. Czy możemy je jakoś podzielić? Owszem, głównym podziałem jest ten, który wyróżnia pływające, latające albo przesuwające się po ziemi.
Pośród dronów podbijających przestworza wyszczególnić należy trzy główne rodzaje: Drony półprofesjonalne, rozrywkowe jak też drony profesjonalne - topowe urządzenia, jakich ceny sięgają grubych tysięcy złotych, kontrolery wyglądają nierzadko jak wydobyte z kokpitu myśliwca wojskowego, ich kamerki zapisują obraz znakomitej jakości, a w powietrzu drony te potrafią wyprawiać cuda.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-08 12:51:09
Tagi: kamery, lot, gry