Nowoczesne okna drewniane

Mniej więcej dwadzieścia lat temu hitem były ramy okienne plastikowe i wszyscy jak jeden mąż wymieniali na nie wcześniej zamontowane. Plastikowe okna mają oczywiście swoje pozytywy, lecz mają również wady. To okna drewniane są najlepszym wyjściem.

okna
Napisał: OKNOPLAST-Kraków
Oczywiście, są trochę droższe niż takie zrobione z plastiku, lecz przede wszystkim gwarantują zdecydowanie łatwiejszą wentylację (rzuć okiem na czyszczenie wentylacji dolny śląsk -> http://www.purevent.pl/czyszczenie-wentylacji-klimatyzacji/) pomieszczeń. Konieczny jest tylko niewielki błąd w montowaniu okien z plastiku, by uniemożliwiały one ruch powietrza, jednocześnie przyczyniając się do zawilgocenia wnętrza. W oknach drewnianych ten problem nie ma miejsca bo drewno samo w sobie jest materiałem, który tlen przepuszcza. Naturalnie nie mówimy tu o przewiewach.

Okna z drewna są również o wiele ładniejsze. Nie ma co ukrywać – jest to bardzo ważne kryterium wyboru okien, przecież wszyscy chcemy mieć ładny dom czy mieszkanie. Plastikowe okna są nieszczególnie estetyczne, wywołują skojarzenia z klocowatymi domami budowanymi w latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych dwudziestego wieku. Wielkie osiedla zabudowane identycznym kwadraciakami z cegieł, a każdy świecący dokładnie takimi samymi trójdzielnymi oknami z plastiku. Nie był to szczególnie ładny widok.

Aktualnie nowoczesne technologie wkraczają i na ten rynek. Możemy już znaleźć okna enerokna (więcej o okna drewniane wrocław https://oknar-internorm.pl/)zczędne, które chętnie montowane są w domach energooszczędnych.
okna
Napisał: OKNOPLAST-Kraków
Są także właściwie odizolowane akustycznie, zatem nie powinniśmy mieć obaw, że w mieszkaniu będzie głośno.Dom to niezwykle ważna inwestycja dla każdego człowieka. Dołóżmy starań by był po prostu taki, jak chcemy. Nie powinniśmy się godzić na żadne ustępstwa. Okna z drewna są piękne, gwarantują odpowiednią wentylację, izolują od hałasu i nie trzeba ich będzie wymieniać przez wiele lat dzięki nowoczesnym technologiom. Nie oszczędzajmy zatem na nich, niech nasz dom stanie się doskonałym miejscem.


Napisał: M.B
Na podstawie: opracowanie własne

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-05 14:42:21
Tagi: drewno, dom, domy, oszczędność