Ekologiczne mieszkania - w jaki sposób je przygotować?Firma projektowa zajmuje się opracowaniem gotowych projektów domów jednorodzinnych, starając się przy tym jak najlepiej spełniać różnorodne wymagania klientów. Biuro projektowe stale podąża za trendami i ubogaca ofertę o nowe rozwiązania. Firma dba przede wszystkim o jakość zastosowanych rozwiązań, a także o to, by domy były funkcjonalne, wygodne i niedrogie w utrzymaniu. Każdy klient jest traktowany indywidualnie i miło - może spodziewać się profesjonalnej pomocy zarówno przy projektowaniu, jak i realizacji swojego nowego domu.

Biuro projektowe proponuje projekty tanich domów. Do kolekcji projektów małych domów, zaliczają się domy (sprawdź informacje) o powierzchni użytkowej do 120 mkw. Powierzchnia ta ponad dwukrotnie przekraczająca powierzchnię standardowego mieszkania w Polsce. W ostatnich latach porównywalne stały się koszty zakupu mieszkania i budowy małego domu. Nieporównywalnie większa pozostaje natomiast wygoda, jaki daje własny dom. Dlatego też inwestycja w mały dom jest obecnie alternatywą dla kupna mieszkania w bloku lub kamienicy. Mały dom to niewielkie koszty jego budowy i utrzymania. Projekty domów energooszczędnych właśnie w sytuacji niewielkich domów znajdują, najlepsze warunki do realizacji swoich idei.
Projekt domu
Napisał: philcampbell
Na podstawie: http://www.flickr.com/photos/clanlife/4315136665/
Kolekcja projektów domów średnich ma w ofercie domy o powierzchni 120-150 mkw. Bez wątpienia nie jest to już alternatywa w stosunku do mieszkania, jak w przypadku mniejszych propozycji, lecz wygodny dom dla kilkuosobowej rodziny. Firma oferuje również projekty tanich domów , o powierzchni użytkowej ponad 150 mkw - zaliczają się one do kolekcji domów dużych. Są wśród nich też projekty budynków rezydencyjnych, których powierzchnia wynosi ponad 300 mkw.Firma proponuje również projekty domów energooszczędnych. Domy energooszczędne to nowoczesne domy które odznaczają się niskim zużyciem energii. Rozkład pokoi w domu energooszczędnym jest tak skonstruowany, by można było używać energii słonecznej do ich ogrzewania i oświetlania. Aby obniżyć zużycie energii w domach nisko-energetycznych, podobnie jak w domach pasywnych, powszechnie stosuje się kolektory słoneczne. Projekty domów energooszczędnych charakteryzują się nieskomplikowaną i zwartą bryłą budynku, często pozbawioną elementów dekoracyjnych, przez które może dochodzić do ucieczki ciepła. Niemniej są to projekty domów bardzo atrakcyjne pod względem wizualnym i wykończone najnowszymi materiałami wysokiej jakości. Cechą odznaczającą, jaką mają domy nisko-energetyczne to najnowocześniejsze, inteligentne i energooszczędne instalacje, które zmniejszają koszty ogrzewania domu. Projekty domów energooszczędnych to znakomita propozycja dla inwestorów, którzy cenią nowoczesne rozwiązania i ekologię.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-05 09:43:15
Tagi: budynek, ekologia, projekty