Oferta klasy SIGMA

Sigma 17–50mm F2.8 EX DC OS HSM to jedna z nowości które w tym roku zademonstrowała firma Sigma. Parametry obiektywu sugerują, że może to być niezwykle dobry substytut obiektywu kitowego, który będzie przedkładał większą postać obrazu i lepsze własności użytkowe. Pierścienie ręcznego ostrzenia, również transformacje ogniskowej, są zatopione gumowa okładziną, jaka zapewnia ogromnie dobry chwyt i zezwala na dokładne posługiwanie się nimi.

Aparat lustrzany
Napisał: Pic Basement
Na podstawie: http://www.flickr.com
Obydwa są na tyle obfite, że jest możliwość z nich bez ograniczeń korzystać nawet w rękawicach. Sigma 17–50mm F2.8 jest obiektywem, który proponuje optyczną stabilizację obrazu. Wytwórca deklaruje jej efektywność na poziomie czterech stopni EV. Sigma 17–50mm F2.8 radzi sobie nadzwyczaj dobrze nieomal w każdych warunkach. Wytwórca zaopatrzył Sigma w ultradźwiękowy silnik HSM napędzający autofocus, efektem czego procedura ostrzenia jest niemalże bezgłośny. Do zalet powinno się zaliczyć stosowanie wewnętrznego skupiania, co sprawia, że podczas ostrzenia, wymiary obiektywu i położenie frontowej soczewki nie przekształcają się.

Sigma 17–50mm F2.8 - warto zobaczyć to nienaganny towar firmy Sigma. Proponuje bardzo utylitarny obręb ogniskowych w zestawieniu z szeroką światło siłą i optyczną stabilizacją filmu. Jest również konstrukcją zapewniającą wysoki pułap jakości obrazu.

Na pewno dużą wartością jest niewysoki poziom winietowania, nadzwyczaj dobre odwzorowanie detali w środku kadru, niższe aberracje chromatyczne i komatyczne, oraz stabilizacja obrazu. Sigma 17–50mm F2.8 jest obiektywem rzetelnym i cennym. Jest konstrukcją bardzo nęcącą i konkurencyjną, zawłaszcza jeśli porównamy jego cenę do różnych obiektywów.

Zamiast metalu, do budowy obiektywu użyto charakterystyczne dla Sigmy tworzywo syntetyczne. Jest to materiał sztywny, jakiego matowa nawierzchnia sprawia wrażenie jakby była posypana drobnym brokatem. Pojedyncze części tubusu są ze sobą dokładnie połączone, a kręgi pracują płynnie, dokładnie i z delikatnym oporem. Wielką zaletą Sigma 17–50mm F2.8 jest bardzo dobra jakość wykonania. Cechuje go także doskonała jakość i stabilizacja obrazu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 10:21:06
Tagi: producent, jakość, Ogniskowa, obrazu