Najładniejsze dodatki do salonu - czerowne - Zobacz

Ostatnie zakupy w potężnym sklepie meblowym przyniosło mi koncept na interesującą aranżację pokoju dziennego u moich rodziców. Zaproponowałam im, by podczas remontu zrobili biało-szarą aranżację z czerwonymi przedmiotami.


Intensywne dodatki utrzymane w czerwieni doskonale rozjaśnią wnętrze, dodadzą mu pikanterii i elegancji. Polecam stawiać na pojedyncze gadżety. Kupmy czerwoną poszewkę na jaśka, koc na fotel, ozdobny flakon na bukiet kwiatów albo miskę na
minimalistyczne wnętrza
Napisał: Gabriele Barni
Na podstawie: http://www.flickr.com
owoce. Zadbajmy o to, by takich przedmiotów w barwach czerwonego było we wnętrzu maksymalnie 5 – 6. Fajnie ożywią przestrzeń, dodadzą jej szykowności. Możemy także przemyśleć o kupnie bordowej zastawy stołowej – bardzo ciekawie będzie prezentować się zestawiona z białym, albo szarym obrusem.
Wyposarzając biało – szary salon zwróćmy uwagę na to, aby przestrzeń była jasna. Polecam trzy ściany pomalowane w bieli, a czwartą ciemno szarą.

Na niej wyeksponujemy jaśniejszy zegar oraz dwa – trzy obrazy bądź zdjęcia. Postarajmy się przy niej wstawić (koniecznie jasną) elegancką witrynę lub mebel biurko stylowe z szufladami. Jest to perfekcyjne miejsce do trzymania obrusów, zastawy stołowej czy ozdobnego szkła. Koncepcje znajdziesz na
Kupując stół wybierzmy taki, który będzie rozkładany. W ten sposób nie będziemy mieli trudności podczas przyjacielskiego spotkania.


W domu rodziców na wszystkie święta spotyka się rodzina i potrzebne jest przynajmniej 12 miejsc. Jeśli nie mamy małych dzieci, polecam wybrać krzesła tapicerowane. Ciemne drewno w złączeniu z szarym obiciem da niezwykle fajną, klasyczną kompozycję. Do obicia wybierzmy podobny odcień obrusu, i o dwa tony ciemniejsze tacki pod talerze.

Hej, spójrz na serwis!, to niezwykłe, że znowu tak prędko jest w tym serwisie coś aż tak ciekawego, musisz to koniecznie sprawdzić!


Pomyślmy, czy trzeba nam dywan. Na pewno doda on przytulności pomieszczeniu, jednak będzie jednocześnie dla nas stanowił dodatkową pracę – trzeba go czyścić, prać i odkurzać. Można wybrać wykładzinę dywanową – jednak nie jest to dobra opcja dla alergików.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 09:46:35
Tagi: szuflady, krzesło, fotel