Intrygujący artykuł finansowy na rynku - mbiznes konto

Na rynku finansowym cały czas pojawiają się rozliczne nowe towary finansowe. Jednym z nich jest dzisiejsze, innowacyjne mbiznes konto przeznaczone dla firm i przedsiębiorstw. Konta firmowe zwykle trochę odróżniają się od kont osobistych, albowiem są one dostosowane do potrzeb działalności gospodarczych oraz firm.
pieniądze
Napisał: frankieleon
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wskutek tego częstokroć korzystanie z takiego konta może przynieść firmom mnóstwo korzyści. A jak to jest w przypadku korzystania z mbiznes konta?Bank oferujący mbiznes konto Start przygotowywał spore udogodnienia oraz korzyści dla użytkowników konta. Między innymi z kontem mbiznes Start wolno pozyskać nawet 600 złotych na ZUS. Kwota ta jest przetaczana przez 12 miesięcy - co miesiąc po 50 złotych, jeśli z konta każdego miesiąca są wykonywane przelewy do ZUS minimum w wysokości 250 złotych. Co więcej zakładając konto mbiznes przedsiębiorcy mogą liczyć na darmowe prowadzenie konta przez cały rok, bezpłatne przelewy do US i do ZUS, bezpłatne wypłaty w bankomatach, i do tego gratisowe korzystanie aż z 950 wpłatomatów. Do tego mbiznes konto pozwala także na wykonywanie darmowych przelewów (5 w każdym miesiącu). Jeśli jesteś zainteresowany otworzeniem takiego konta to naturalnie powinieneś starannie zaznajomić się z regulaminem usługi i dowiedzieć się jakie jeszcze korzyści zyskasz z kontem mbiznes - sprawdź ofertę. Coraz więcej biznesmenów i firm wybiera teraz mbiznes konto, gdyż jest to najlepsza inwestycja, porównując ze sobą rozliczne konta firmowe można rzec, iż konto mbiznes Start jest jednym z lepszych. Powinno się skorzystać z tak ciekawej, interesującej i niezwykle korzystnej oferty.


karta kredytowa
Napisał: reynermedia
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeżeli interesuje Cię zdobycie dodatkowych wiadomości na temat konta mbiznes to na stronie mBanku odnajdziesz niemało cennych wiadomości na jego temat. W Necie można też poszukać opinii osób, jakie korzystają z takiego konta - przekonasz się, że opinie te są naprawdę ogromnie wyborne i konto mbiznes jest teraz promowane i szczerze polecane przez mnóstwo osób. I Ty wstąp więc w szeregi zadowolonych użytkowników konta służbowego mbiznes.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 16:04:46
Tagi: wiadomości, banki, przelewy, użytkownicy