Czy obecni ojcowie i starsi też obawiają się technologii? Czy jest jakaś możliwość by bezboleśnie oraz krok po kroku wdrożyć ich w ten inny świat?

Informatyzacja to kłopot dla uprzednich pokoleń. Doświadczeni przez długie życie, iż aby zrealizować sukces potrzebna jest jedynie praca siłowa i podstawowe umiejętności ekonomiczno-psychologiczne długo opierali się technologii.


zegarmistrz
Napisał: Richard
Na podstawie: http://www.flickr.com
telefony stacjonarne
Napisał: Tom Wood
Na podstawie: http://www.flickr.com


Tak samo jak komputery, jakie miały stać się chwilową modą, jest z telefonami i tabletami. Dla nich to niepotrzebne. Jednak gdy trzeba nagle zacząć sobie szukać zawodu, obsługa sprzętów elektronicznych i programowania jest zazwyczaj kluczowym wymogiem.


Od czego więc rozpocząć, gdy chcemy obeznać z technologią osobę, która stroni od niej na wszelkie możliwe sposoby? Na początek właściwym pomysłem jest sprawić jej nietrudny w obsłudze telefon. Telefony dla seniora są dystrybuowane w Polsce przez firmy specjalizujące się w tej kwestii. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej koniecznie sprawdź stronę najnowszy wpis. Usunięto z nich sporo nieprzydatnych funkcji, które są tylko po to, by zamienić smartfon w realny kombajn do wszystkiego. Rozmaity sprzęt ma funkcję jak telefony stacjonarne, przy czym jest przenośny oraz można z niego wysłać sms lub [vector soft] wejść do sieci. Te trzy kwestie bywają tak naprawdę dobre dla osoby, jaka styka się z problemem po raz pierwszy. Telefony stacjonarne wychodzą powoli z obiegu i dobrze by zastąpić ich pozycję czymś nowym. Więcej interesujących wiadomości znajdziesz na tej stronie zdecydowanie więcej przeczytasz na tej stronie. Każdy starzy powinien być zadowolony. Jasne, że w późniejszym okresie, kiedy już zaznajomi się z technologią może sobie zmienić telefony dla seniora na coś nowszego, z dostępem do aplikacji i wszystkich rzeczy, które młodsi wykorzystują w codziennym życiu.


A może dzięki konkretnym aplikacjom zacznie realizować swoje marzenia z młodości?


Nie zapominajmy jednak, by nie wrzucać seniorów od razu na głęboką wodę. Wszystko trzeba robić krok po kroku.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 13:29:26
Tagi: sieci, gra, smartfon