Z jakiego powodu powinno się chronić swój smartfon czy telefon przy pomocy pokrowca albo etui.

Każdy posiadacz telefonu chce, żeby służył on jak najdłużej w dobrej formie. Produkowane obecnie urządzenia przede wszystkim są duże, mają niejednokrotnie ekrany nawet 5-calowe, więc i o zarysowanie wcale nie jest trudno.
Tuleje dystansowe


Poza tyn noszenie w torebce czy kieszeni spodni również dobrze nie wpływa na stan zewnętrzny, łatwo w takich przypadkach o zabrudzenie czy zarysowanie. Z tego też powodu dobrym pomysłem będzie zakupienie do telefonu jakiejś obudowy, jaka choć trochę go ochroni. Niektóre obudowy pełnią jeszcze jedną rolę, to znaczy w pewien sposób zabezpieczają przy uderzeniach i upadkach. Oczywiście przy spadnięciu urządzenia na asfalt z drugiego piętra nawet pancerna Obudowa niewiele pomoże, jednak jeśli będzie to kilkadziesiąt centymetrów, to szanse na przeżycie rosną.


A rozmaitych etui i pokrowców do wyboru jest rzeczywiście dużo, tak więc każdy powinien coś pasującego dla siebie znaleźć. Po pierwsze zdecydować się należy na rodzaj osłony, jaką planuje się kupić. Na przykład kabura Samsung Galaxy A5 pozwala na bardzo wygodne chodzenie ze smartfonem, ponieważ nie trzeba przy tym posiadać żadnej kieszeni czy torebki. Jednak wyciąganie sprzętu sprawia trochę kłopotów, więc kabura nie sprawdzi się raczej u osób dużo dzwoniących.
Dla nich zdecydowanie lepszą opcją będzie Samsung Galaxy Grand Prime pokrowiec, szczególnie wersje mające otwierana klapkę są bardzo praktyczne i wygodne. Sporą popularnością klientów cieszą się także rozmaite silikonowe etui, które się zakłada na tył i boki urządzenia, które dobrze zabezpieczają i mają ciekawy wygląd.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 09:50:38
Tagi: sprzęt, etui, Obudowa, wygląd, kupić