Wrocław w ostatnim czasie wydaje się być świetnie rozwijającym się miastem - fajnie jest tam pracować i zamieszkać

Jeżeli znajdziemy pracę we Wrocławiu albo pochodzimy z tego miasta i poszukujemy świetnego mieszkania, by razem ze swoją żoną zacząć dorosłe życie i mieć dzieci, to trzeba przejrzeć kilka propozycji spółki Archicom.


Spółka Archicom powstała w 1986 roku i do dziś świetnie prosperuje.
odbicie - sprzęt
Napisał: wiktor jedrzejczak
Na podstawie: http://www.flickr.com


akt - sprzęt
Napisał: Arkadiusz Sikorski
Na podstawie: http://www.flickr.com


Stawiają bardzo funkcjonalne osiedla mieszkaniowe w różnych dzielnicach Wrocławia. Jeżeli nasza praca wymaga częstych delegacji w kraju albo do naszego zachodniego sąsiada, to warto zastanowić się nad zakupem mieszkania na południu od centrum, ponieważ stamtąd jest łatwy dojazd do A4. Należy podumać czy nie byłoby dla nas najlepszym rozwiązaniem osiedle Cztery Pory Roku na Jagodnie. Możemy odwiedzić witrynę biura architektonicznego i przyglądnąć się tamtejszym mieszkaniom. Mamy możliwość tam też podjechać autem. To tylko kilka km z centrum Wrocławia niemal w idealnej linii prostej. Dojazd do mieszkania trwałby tylko kwadrans. A samo osiedle Cztery Pory Roku na Jagodnie jest chronione, posiada wiele miejsc parkingowych i dużo zieleni. Są tam śliczne parki i niedaleko widzimy lasy. W okolicy są również niezbędne wszystkim sklepy, szkoły oraz przychodnie. Również nie trzeba martwić się brakiem potrzebnych usług. Mieszkania na tym osiedlu są duże oraz widne.
Każde mieszkanie posiada duże okna i balkon, gdzie będziemy mieli możliwość wraz z najbliższymi cieszyć się długimi i ciepłymi wieczorami w letnie miesiące.


Archicom to fachowa firma, która ma rewelacyjne opinie na rynku, więc warto kupić od nich mieszkanie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 11:05:27
Tagi: mieszkania, projekt, sklepy