Rejestruj akcję!

Jesteś wielbicielem mocnych wrażeń? Kochasz, kiedy żyły pompują hektolitry adrenaliny? Przeczytaj ten artykuł, a poznasz mnóstwo wartych uwagi rzeczy, które sprawią, że następne wyczyny dadzą ci jeszcze więcej radości!


kamera
Napisał: BenQ
Na podstawie: BenQ
W dobie sieciowych technologii ludzie, którzy są wielbicielami sportów wyczynowych lubią dzielić się doświadczeniami. Trafną metodą jest rzecz jasna uchwycenie na filmie wyczynów i udostępnienie klipu na popularnym serwisie, który umożliwia wysyłanie dowolnych treści filmowych. Dobrze jest zatem poprosić znajomego, by stał w pobliżu z cyfrową kamerą i uchwycił, gdy serfujecie, wchodzicie na strome szczyty lub cokolwiek innego robicie. Jednakże najbardziej atrakcyjny obraz wyczynu zagwarantuje nowa kamera na kask. Bez wątpienia wielokrotnie widziałeś filmy wykonane tego typu aparatem.

GoHero
Na podstawie: www.gohero.pl
Wrażenia są bardziej odjechane niż te widziane z kamer postronnych ludzi. Najlepszym przykładem takiego kręcenia akcji był ekstremalny skok ze stratosfery, wykonany przez Felixa Baumgartnera. Miliardy ludzi na całym globie weszło w skórę śmiałka, widząc film z kamery zainstalowanej na jego hełmie. Niesamowite show, które przeszło już do historii.

Trafnym zakupem dla każdego wielbiciela świetnych wrażeń jest kamera GoPro. Model tej marki cechuje się wysoką jakością projektu. Niesamowite filmy możesz uchwycić nawet zanurzając się w ciemnych głębinach. Kamera (sprawdzić-> sprawdź niskie ceny na bezprzewodowa kamerazobaczysz na tej stroniehttp://ezvizlife.com.pl/kamery-wifi-cloud-bezprzewodowa-kamera-ezviz-c2cube.php) GoPro pozwala na wykonywanie filmów w każdej pozycji i w każdych warunkach, gwarantując elegancki obraz, które pozwoli na doświadczenie raz jeszcze tych emocji.


Kamera GoPro nagra twoje wyczyny na deskorolce, rowerze, spadochronie i innych sprzętach – sam wybierasz. Tego gatunku sprzęt weźmiesz ze sobą wszędzie - kamera GoPro jest solidna i nie zawiedzie cię wtedy, kiedy jest ci potrzebna. Dzięki klipom ze swoich doświadczeń przeżyjesz je raz jeszcze, a kumple będą mogli odczuć, jak to jest być tobą. Wstaw swój film na Youtube’a i ciesz się uznaniem internautów z całego globu!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 09:38:54
Tagi: kamery, sprzęt, kamera, film, technologia, sport, model, obraz, rower, Filmy, adrenalina, umiejętności