Pragniesz uwiecznić swe sportowe osiągnięcia? Użyj porządnego sprzętu - dowiedz się, jakiego!

Obecnie obrazujemy i filmujemy nieomal wszystko. Jednym z najczęściej wybieranych motywów są triumfy w sporcie. Im bardziej widowiskowe, tym lepiej, naturalnie. Ma to oczywiście swoje dobre i szkodliwe strony.
kamery sportowe
Napisał: DoDEA
Na podstawie: http://www.flickr.com


Kluczowe pytanie brzmi jednak: w jaki sposób uwiecznić jakąś chwilę, ażeby faktycznie chciało się do niej wracać?


Zadaniem atlety - nawet gdy sport uprawia tylko niezawodowo - jest nade wszystko ćwiczenie. Niekoniecznie powinien się znać na fotografii czy na tajnikach sztuki filmowej. Wobec tego z pomocą przychodzą producenci elektroniki, oferujący różnorodne kamery sportowe. Nie licząc świetnej rozdzielczości posiadają one takie udogodnienia, jak system nawigacji, łączność wi-fi, umocniona i wodoszczelna obudowa, dodatkowe tryby do działania po ciemku, a nawet magnes w obudowie (z jego przyczyny kamerę umieścimy bez problemu na detalach metalowych). Każda z takich kamer czymś się odróżnia i dobór perfekcyjnej może okazać się ciężki. Na pewno warto położyć nacisk na solidny akumulator. Szkoda byłoby stracić możliwość filmowania biegu w połówce długości tylko ze względu na słabą baterię.


toyota celica tuning
Na podstawie: pixabay.com


laptop
Napisał: Horacio Corral
Na podstawie: http://www.flickr.com


Inną ciekawą możliwością jest zamocowanie aparatu na dronie i kamerowanie całego wydarzenia z niecodziennych ujęć.

Nie wszystkich wiadomości dowiesz się się z gazet. Gdy chciałbyś przeczytać o interesujących wydarzeniach odwiedź polecane www www.

Wolno do tego posługiwać się zwyczajną kamerą sportową. Nowatorską i wartą przeanalizowania opcją są najświeższej generacji Urządzenia, które mają kamerę zintegrowaną. I tak oto np. dron DJI Phantom 3 daje nam możliwość zatrzymania pełnych chwały chwil i zapisania ich dzięki kamerze w rozdzielczości 4K, która dzisiaj jest najwyższym osiągnięciem.
Na nieszczęście drony mają ograniczony okres unoszenia w powietrzu i z tego względu lepiej posługiwać się nimi przy relacjach nie za długich - wymieniony Phantom unosi się nieco ponad dwadzieścia minut. Na nagranie efektownych momentów wspinania jest w sam raz!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 09:50:35
Tagi: czas, moc, system, Urządzenia, drony