Podstawowe funkcje, jakie powinny spełniać meble łazienkowe

Meble do łazienki z reguły mają na celu nie tylko poprawę funkcjonalności tego pomieszczenia. Dodatkowo powinny być utrzymane w konkretnym stylu. Wielu producentów szuka bez ustanku niekonwencjonalnych sposobów, by nawet w niedużych łazienkach zagospodarować całą dostępną przestrzeń do przechowywania potrzebnych rzeczy.

Jest to miejsce szczególnie wystawione na działanie wilgoci. Kluczowa jest zatem wysoka odporność mebli ułatwiająca utrzymanie łazienki w porządku (nowości).

Nowoczesne meble łazienkowe ANTADO
Na podstawie: http://www.antado.com.pl
Konsumentowi prezentowane są różne meble do łazienki w pełnej ofercie kolorystycznej, drewnopodobne jak i drewniane lub też plastikowe. Cały wachlarz proponowanych ofert niewątpliwie będzie w stanie usatysfakcjonować nawet niezdecydowanych klientów. Osoby urządzające swoje lokum w minimalistycznym, nowoczesnym stylu stawiają przeważnie na kontrasty. Niemniej atrakcyjne są jednak meble łazienkowe utrzymane w dawnym stylu, np. z mosiężnymi okuciami przy szafkach zamiast uchwytów, asymetryczne czy też z rozmaitym akcentem wzorniczym.Propozycje różnych producentów mebli stanowią kombinację wielu istotnych funkcji i podkreślają walory estetyczne. Powstały też meble łazienkowe wiszące i cieszą się w Polsce coraz większym wzięciem. Każdy producent akcentuje w głównej mierze to, że najważniejsze jest solidnie wykończenie mebla, by mógł służyć przez długi czas (kliknij, aby otworzyć stronę producenta).

Wśród mebli w szczególności ciekawe są szafki łazienkowe o wyszukanym połączeniu bieli lub czerni z różnymi tonami drewna. Na popularności nie traci także drewno brzozowe. Zazwyczaj producent szafek łazienkowych tworzy kolekcje, w których do wyboru są zarówno szafki łazienkowe dolne, średnie jak i górne. Decydując się na konkretne meble do łazienki, stajemy przed nieograniczonymi możliwościami aranżacji. Na ogół można indywidualnie ustalić liczbę półek, jaka ma być w danej szafce. Co więcej można nabyć szafki łazienkowe wraz z panelem oświetleniowym oraz lustrem. Drzwiczki takiej szafki wykonane są wtedy z luster. meble (odnośnik) meble (nowoczesne meble)


Napisał: k.s.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 12:13:42