Obudowa do Alcatel Pixi 4 4" - wspaniały sposób na to by puścić wodze fantazji i dać wyraz swej indywidualności

Technologie mobilne w bardzo krótkim czasie zmieniły nie tylko rynek, ale również całą naszą codzienność. Stały się powszechnym rozwiązaniem.


Dlaczego? Powodów jest co najmniej kilka.
obudowa do Alcatel Pixi 4 4
Napisał: Matteo Bagnoli
Na podstawie: http://www.flickr.com


Samsung
Napisał: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu


Mała waga, niewielkie rozmiary, przenośny charakter smartfonów, prosta obsługa, wielofunkcyjność - wymieniać można bez ustanku. Teraz komórka znajduje cały szereg różnorakich zastosowań. To organizer, odtwarzacz muzyki, aparat fotograficzny czy klient poczty elektronicznej. Należy zauważyć, że coraz chętniej jest wykorzystywana, zwłaszcza przez młode osoby, jako swoisty atrybut będący świadectwem przynależności do określonej społeczności, symbol swej wyjątkowości. Rodzi się jednakże pytanie: czy telefon może rzeczywiście okazać się przydatnym „narzędziem” wyrażania siebie? Oczywiście. Pokrowiec HTC Desire 530 jest tego doskonałym przykładem. Na rynku spotkamy całkiem sporo różnorodnych motywów i kolorów. Kora, panterka, trawa, kwiaty, serca, żelki, zwierzaki, motory, budowle, graffiti, emotikony - oferta jest niesłychanie obszerna.
Tak naprawdę jedynym ograniczeniem w wyborze futerału jest wyobraźnia. Nie musimy wcale poprzestać na samym etui i stworzyć własną unikatową obudowę do telefonu, umieszczając na niej dowolny nadruk.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 11:05:32
Tagi: aparat, projekt, gra