Kamery a także dron - czyli, różnorodność i przystępna kwota, kontra jakość

Co to bywają kamerki Xiaoyi? Skąd pochodzi przedsiębiorstwo oraz co ma naszym osobom do zaoferowania? A dron DJI Phantom cztery - jaka bywa jego specyfikacja a także z jakiego powodu warto go kupić? Te wszystkie rzeczy dowiesz się czytając dobrze nasz felieton!


Urządzenie pneumatyczne
Napisał: Kecko
Na podstawie: http://www.flickr.com


Nasz artykuł zaczniemy od zagadnienia: kamery ukryte kamery xiaoyi.

Czy masz ochotę poznać omawiane zagadnienie? Jeśli tak, to kliknij w rekomendowany link (http://www.vectorsoft.pl/bricscad/), a z pewnością odnajdziesz tego typu informacje, które będą bardzo potrzebne.

Marka Xiaoyi to część bardziej dużej Przedsiębiorstwa o nazwie Xiaomi, która bywa swego rodzaju gigantem w własnym kraju - Chinach, gdzie opiekuje się produkowaniem użytkowej wersji elektroniki. Założeniem przedsiębiorstwa jest wytwarzanie "przedmiotów najbardziej wysokiej jakości w przystępnych kwotach". Pojawił się nawet poprzez wgląd na Polski rynek wyjątkowa linia produktów, w których wyszczególniamy: Kamerki Yi Action, oraz Kamery Yi Home. Poza tym przedsiębiorstwo posiada kamerki sportowe, samochodowe, oraz tak przezywany "inteligentny monitoring". Zamieniając w tej chwili temacik, zwróćmy wzrok na...


kamery xiaoyi
Napisał: John Voo
Na podstawie: http://www.flickr.com


Drony, a szczególnie brany dzisiaj pod wzrok model DJI Phantom 4, bywa pojedynczą spośród nowości tego konkretnego (dwa tysiące szesnastego) roczku, i wyszczególnia się: Automatycznym unikaniem przeszkód, śledzeniem na bieżąco poruszających się przedmiotów z pomocą funkcjii Active Track, tak zwanym "Tap Fly, który pozwala przelatywać obierając kierunek za pomocą palca, czasem lotu aż do 28 minut, o maksymalnym granicach kontroli 3.1mi (5km), oraz bardzo dużo innego rodzaju! Poza tym, ów model bywa najmniejszym quadrocopterem, z kamerą, jaki kiedykolwiek powstał.
Kwota za te "cudeńko" bywa w okolicach pięciu tysięcy złotówek, ale jest wart swojej kwoty! Do tego można zakupić akcesoria uzupełniające, takie jak akumulatory, czy ładowarki! Nie czekaj i kup go już teraz!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 09:50:36
Tagi: Auto, lot, części, Przedsiębiorstwa